Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munka Angliában,...

Van olyan munka Angliában, ami csak fél évre szól?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni kicsit a nyelv miatt, meg szétnézni, de pénzt is keresni, viszont hamar vissza is jönni, mert a párom itthon van. Mely kinti munkák azok, amik kb. fél évre szólnak? Tudtok róla mondani valamit?
2011. febr. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha aránylag jó az angolod, menj care assistantnak, itt kb. 3hetente hazautazhatsz, én is így csináltam egy ideig.

Ha nem olyan jó az angolod, menj nyári aupairnek, már elkezdhetsz keresgélni, ez általában 3,5 hónapos munka és szuper lehetőség első próbálkozásnak.

Voltam aupair is és nagyon jó volt, rengeteget lehet spórolni vele.

2011. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Hogy mentél ki? magadtól, vagy valami közvetítőn keresztül? Ha az utóbbi, melyiket javaslod? És kint melyik várost, esetleg családot? Tudnál kicsit bővebbet írni, hogy hol és hogyan kezdjek el keresgélni?
2011. febr. 28. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az aupairségre gondolsz, akkor az már nagyon sok évvel ezelőtt volt, Vigi aupair volt a neve amivel én mentem, akkor még Pesten volt, most már Angliából irányítja a dolgokat.

[link]

De van még sok más közvetítő, általában megbízhatóak, aupair.lap.hu-n nézelődhetsz, találsz korrekteket is, akik nem kérnek semmi pénzt tőled.

Aupairként mehetsz Londonba is, hiába drágább, te ebből nem fogsz szinte semmit érezni, hisz a lakhatás+étkezés ingyen van, van, ahol még bérletet is kapsz ( én. pl. kaptam, mert busszal kísértem iskolába a gyereket)

2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Igazából az utolsó kommentelőtől lenne egy kérdésem.Írtad hogy a vigi au-pairrel mentél ki.én is azzal szándékozom.elküldtem az összes papírt amit kértek de semmi válasz és a telefont sem veszik fel.látom hogy nem mostanában írtad de kérlek segíts ha tudsz.te hogy intézted? Köszi!!!
2011. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!