Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatt felmondhatok...

Próbaidő alatt felmondhatok akkor is ha kifogásolná igaz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy következmény nélkül felmondhatok, indokolnom sem kell. A főnök úgy is mindig mondja hogy kirúg valakit ha nem megy a bolt. Nincs elég embere, és majd valaki menne 2héten belül szabira. de ha én megkapom az állást hétfőn, akkor bejelentem a felmondásomat, és ha megkér hogy maradjak x ideig, de én kezdenék máshol, akkor megtehetem hogy nemet mondok nem?


Nem tudom a papírjaimat meddig húzná el...helyben megkapnám a kilépőt, mert nekik központjuk is van...

És reggel munkaidőben vagy inkább a végén jelentsem be ?


2011. márc. 2. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt, úgy ahogy mondod, indoklás nélkül felmondhatsz. Ekkor nincs felmondási idő, így azonnal távozhatsz, és másnap kezdhetsz az új munkahelyen.

-------------------

Rendes felmondásnál a munkáltató kiköthet felmondási időt, de ha nem szeretnéd azt letölteni rendkívüli felmondással azonnal távozhatsz.

2011. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz. Én azt tanácsolnám hogy akkor szólj ha nem maradsz már ott egy percet sem. Kellemetlen tud lenni a fagyos hangulat ha még ott maradsz aznap.
2011. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm :)

lehet akkor megyek be amikor szabad napom van, vagy meló végén. Ha összejön ez a munka.

2011. márc. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!