Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirughatnak a munkahelyemről,...

Kirughatnak a munkahelyemről, mert megkóstoltam 2 azaz kettő darab mogyorót?

Figyelt kérdés
Új zsákot bontottam ki és kettő szemet, tényleg kettő szemet megkóstoltam, hogy nem-e avas, kitölthetem-e a pultra. Fél órával később a főnökön hivatott az irodába, mondván hogy elloptam egy marok mogyorót. Azonnal megszüntette a jogviszonyomat és aláíratta velem a felmondólevelet, mondván hogy ha nem írom alá akkor fegyelmi eljárás indul ellenem. Mit tegyek? Jelentsem a fogyasztóvédelemnél?... Elméletileg ha egy vásárló is kéri hogy adjak kóstolót kötelességem adni, ez majdnem ugyan az a helyzet. 5 hónapig jártam képzésre, rajonvezető és osztályvezető vagyok egy szupermárketben, 20 ember tartozik alám és számtalan képzést elvégeztem, 2 mogyóróért kitughatnak?
2011. márc. 9. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát végül is az is lopásnak minősül, de olyan kismértékű hogyha tovább megy fegyelmi eljárásnak akkor sem lesz belőle semmi. Szerintem csak valami okot kerestek rá hogy megváljanak tőled. Van bizonyítékuk? Perejjé.. :D :D
2011. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁ!!!!

Felmondó levelet nem írsz alá, ha fegyvert tart a fejedhez, akkor se!! Nem, nem és nem!!


A minimum a közös megegyezés, vagy rúgjon ki.


Ha neki van feletesse, keresd fel azt, követeld ki az időpontot, hogy neked beszélned KELL vele, és mondd el, hogy mit és MIÉRT csináltál, hivatkozz arra, hogy nem akartál rossz minőségű terméket kitenni, és gyanúsnak találtad.

A főnököd megfenyegetett, megfélemlített, és jogszerűtlenül íratta alá veled a papírt.

Ha kell, fenyegetőzz a munkaügyi bírósággal.


Amennyiben nem sikerül, úgy irány a munkaügyi bíróság, de azonnal!

Most, ha a papírt tényleg aláírtad, hát nem sok jóval tudlak biztatni.

2011. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van bizonyíték. A kamera mindent felvett...
2011. márc. 9. 19:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már aláírtam, köpni, nyelni nem tudtam... Megsem halgatott.
2011. márc. 9. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a faszari ember már.. egy marék mogyoróért. Pfff jó bunkó egy főnök. Isten földi helytartója.

Kár volt aláírni így munkanélküli sem jár csak bizonyos idő elteltével.

2011. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
www.felmondas.info
2011. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy tényleg a mogyoró miatt rúgott ki, ez már csak ürügy lehetett, amit régebb óta keresett, és most lecsapott a lehetőségre. Lehet, hogy valami ismerősét akarja a pozíciódba benyomni.
2011. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egy undorító ember.

Én is köpni nyelni nem tudtam..

2011. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rúghatnak ki 2 db mogyoró miatt. Viszont már nincs is rá szükség, mert te magad mondtál fel. Mindenképpen én is azt javaslom, hogy beszélj az ő főnökével. Ha kell, fenyegetőzz te is perrel! Bár ezek után meggondolnám, hogy ott akarok-e maradni, mert úgy is eltávolítanának amint lehet.
2011. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:
93%
Beszélj minél magasabb vezetővel, aki visszavesz és a másik fölé, vagy helyére fog tenni. Ha nekem üzletem lenne, arra vágynék, hogy az alkalmazottaim pontosan tudják, hogy jó minőségű az áru, és ebbe az alkalmi kóstolás (csipegetés is) belefér.
2011. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!