Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú-kérdés: miért...

Állásinterjú-kérdés: miért kerek a csatornalefolyó? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy állásinterjún nekem is feltették már ezt az idétlen kérdést :)


Egy másik kérdés az volt, hogy hány benzinkút van Győrben.

2011. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 xStefix válasza:

Úristen! 8-(

Ha a pszichológia "atyjai" ezt látnák... Tutira nem azért alkottak eredetileg személyiség-teszteket, hogy ilyen hülye kérdéseket tegyenek fel komoly helyzetekben.

Egyébként érteném a lényegét - de egyáltalán nem tartom ésszerűnek, amikor így megerőszakolják az egyébként hasznos módszereket.

2011. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Esetleg vissza lehetett volna kérdezni, hogy : Miért kerek?

Vagy : Nem mindenhol kerek, mert... itt és itt láttam szögleteset is.


Gondolom itt a gyors reakciót nézik, vagy hogy mennyire tudnak zavarba hozni.


Milyen interjún kérdeznek ilyet?

2011. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jó, hát így utólag nekem is jobbnál jobb válaszok jutottak az eszembe, sőt az is, hogy most felállok és távozom. Csak sajnos nem vagyok abban a helyzetben.
2011. márc. 13. 18:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Pont azt figyelik, hogy eszedbe jut-e ilyen helyzetben egy frappáns válasz :)
2011. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Erre azt felelném. Azért kerek mert minden irányból ugyanakkora erőhatással tud lefolyni a szennyvíz. De azért poénból visszakérdeznék ilyenkor. Mi az 4 lába van, asztal, de nem szék. Vagy

Bizonyítsa be miért nem sajtból van a Hold. :) Lehet játszani elmejátékot aztán kiakasztod kicsit az interjúztatót. Általában a válasz a sajtos példára az hogy nem tudja bizonyítani. Akkor te válaszold ezt én meg nem vízvezetékszerelő vagyok. Közben egy kellemes mosoly legyen az arcod szélén. Így az interjúztató kicsit érezheti hogy marh|aságot ne kérdezzen ő sem.


:) Minden jót!

2016. nov. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!