Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Letezik olyan internetes...

Letezik olyan internetes allas ami nem piramisjatek es nem atveres?

Figyelt kérdés
Irjon egy uzenetet az aki tud olyan internetes munkat ahol tenyleg fizetnek es nem az a lenyeg , hogy en termekeket vasaroljak vagy oldalakra klikkelgessek hanem pl szoveget forditsak angolrol magyarra(romanrol magyarra) , vagy helyesirasi hibakat kijavitsak egy szovegbe, tobbfele szovegszerkeszto programhoz ertek es gyorsan gepelek.egeszsegugyi problemaim vannak es jelenleg jol jonne egy kis penz es egy itthoni normalis elfoglaltsag is.
2009. febr. 23. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérlek, ha találsz feltétlenül írj nekem is.

Egy hónapja mindenhol ilyet keresek. Verem a fejem a falba, azért az elpocsékolt időért, amit a babámra fordíthattam volna, ahelyett, hogy a számos átverés, MLM piramisjáték, pénzküldözgetős ....stb. marhaságokat olvasgattam át.

NINCS. Mindenhol ezt, vagy azt kell eladni, cikket írni, hálózatot szervezni persze a meggazdagodás reményében.

A Váci szövőszékes buli sem buli. Le sem írom, annyira szóra sem érdemes.

Lehetetlen ma Magyarországon szorgalommal és becsülettel pénzt keresni.

Akinek olyan mértékű alaptőkéje nincs, minek egy részét, ha bukja is nem számít nem fog találni semmit.

Ilyenek most a favoritok: Sciennet, Lyoness, oldala.biz,

MBI, stb......

Ezekből ugyan lehet bevételed, ha orrba szájba csinálod, de én nem tudok MLM marketinget felvállalni, mert olyan helyen dolgozom főállásban, ahol a szélhámosság szele sem érinthet meg, erre nagyon kell vigyáznom. Márpedig ezeknél a tevékenységeknél sosem lehet tudni.

Egyszóval no tipp. Pedig én is feltettem már itt ezt a kérdést. Az előbb említett témák értek csak el hozzám.

Mindenesetre sok sikert, hátha neked sikerül!

2009. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen munka, az internetes "pénzkeresések" vagy átverések, vagy MLM-ek. Különösen ahol még külön kiírják nagy kani betűkkel, hogy "100% FIZET, NEM ÁTVERÉS, NEM MLM!!!"...na ezeknél biztos lehetsz benne, hogy átverés, MLM, és lenyúlják a pénzed.
2014. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!