Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkával kapcsolatos kérdésem...

Munkával kapcsolatos kérdésem van, ok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy anyukám rokkantnyugdíjas, beteg is volt, és egy autó is elütötte másfél éve, tehát elég nehézkesen mozog, agyvérzése is volt, ami azt jelenti, hogy nincs leépülve, csak kicsit lassabb, de egyébként normálisan beszél meg minden rendben, csak lassú. a gondom az, hogy nem nagyon tudunk neki munkát találni, csomagoláshoz kicsit lassú, bár ezt sokáig csinálta, telefonos munkára meg tuti nem vennék fel, hiszen a beszédkészsége jó, de ahhoz nem megfelelő. nagyon el van már keseredve, mert otthon ül, naponta 5-6 órát ül a gép előtt, és nem nagyon tudunk neki segíteni. Én próbálom tanítani gépelni, de mivel a keze sem túl jó, nehéz lesz.

Arra lennék kíváncsi, hogy tud-e valaki olyan munkát, amit otthon végezhetne gép előtt, mert ha otthon lenne, akkor ugye olyan tempóban dolgozna, ahogy neki jó, és természetesen én is tudnék neki segíteni. nem kellenek milliós fizetések, csak valami kis kiegészítés. hogy ne érezze feleslegesnek magát.


köszi


2011. márc. 23. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom anyukádat,hogy ennyi baj érte..De szerintem senki ne fog tudni segíteni nektek,mert sok embernek (még azoknak is akik egészségesek) jól jönne egy otthoni munka.

Talán ha ennyire nem megy a dolog,érdemes lenne a leszázalékoláson gondolkodni..Hátha sikerül,és leszázalékolják..

2011. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha tud valaki ilyen munkát, kérem előbb szóljon nekem!!

Én egészséges, fiatal vagyok, mégsem kellek senkinek.

2011. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Első! Rokkantnyugdíjas, tehát már leszázalékolták. Sajnállak, kérdező, de szerintem aki már kap valamilyen ellátást, az ne vegye el a munkát azok elől, akiknek semmi jövedelmük nincs. Találjatok édesanyádnak valami elfoglaltságot, vasalás (ha bírja, portörölgetés, esetleg ha van kertetek, kertészkedés, stb. Rengeteg teendő van egy háztartásban, esetleg megfőzhet, akkor nem érzi feleslegesnek magát.
2011. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
86%

Szia!


És ha nem ezzel tenné hasznossá magát..hanem bejárna betegekhez, akik ugyanúgy agyvérzést kaptak, de felépültek. Vagy egy klubot, fórumot szervezne nekik?

Ők talán még Rá is jó hatással lennének és Ő is megismerhetné, hogy mások ezután hogyan élnek.


A leszázalékolás jó ötlet, sőt nem tudom lehetséges -e, de ápolásit is kaphatsz talán, ha azt mondjátok Neked kell ellátnod. (Még ha nincs is így).

2011. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Igazuk van a valaszadoknak. Sajnos meg a teljesen egeszseges fiataloknak sincs munka.
2011. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%

Egy barátnőm otthon karkötőket,nyakláncokat fűz és eladja valamelyik aukciós oldalon.Ebből van zsebpénze.Bizonyos összegig nem kell adózni utána.Nem tudom,ilyesmi érdekelné?Néha szokott fonni is karkötőt (nemtudom mi a techina neve) az időigényes is ráadásul.

[link]

Itt vannak hasonló karkötők.A cégen hirdetéses munkák között sajnos sok az átverés:(

2011. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Igazán együtt érző vagy...:( kaptál egy piros pacsit:)


Többieknek köszönöm a válaszokat. Az az igazság, hogy kap ellátást, emelt szinten 42.000 Ft-ot. Bejárni meg sajnos nem nagyon tud, mert így is kísérgetni kell. :( Igazából sajnos én tisztában vagyok vele, hogy nem sok esélye van, de a szívem szakad meg, amikor látom, hogy próbálkozik, nap végére elkeseredik, majdnem sír, másnap újrakezdi reménykedik, és én nem tehetek semmit:(

2011. márc. 23. 15:15
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm, megnézzük majd:) ja és mindenki kapott zöldet:)
2011. márc. 23. 15:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnálom anyukádat,mert nincs rosszabb dolog a tehetetlenségnél,főleg ha még betegek is vagyunk..

De anyukádnak legalább van egy kicsi bevétele ami ugye több a semminél..Én egészséges vagyok,csak annyi hibám van,hogy rossz a hallásom.Sajnos már ez sok helyen kizáró ok..Pedig nem süket vagyok,hallok mindent,hallom az emberi beszédet is,ha nem suttognak( na suttogást,sziszegéseket nem hallom csak) mégsem alkalmaznak.Lassan 3 éve nem dolgozom,és semmi bevételem nincs..Én tehetetlen vagyok,és elkeseredett.

2011. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

2. vagyok

A havi 42 ezer forint azért több a semminél.

És igen, nekem is van hátrányom munkavállalásnál.

Mégpedig az, hogy 29 éves vagyok és pofátlanul van képük megkérdezni a munkaadóknak (holott ez illegális), van-e gyerekem.

Mivel nincs, azért nem vesz fel, mert bármikor szülhetek (haha, mire, hova??), ha lenne, akkor meg azért.

Találkoztam már olyan emberrel, aki kijelentette, felvesz, ha vállalom, hogy legalább 2 évig nem esek teherbe.


És mivel férjnél vagyok természetesen még a 28ezres segélyt sem kapom, nemhogy 40 ezret.

Nem örülök, hogy anyukád beteg, de még az egészségeseknek sincs elég munkalehetőség, előbb nekünk kellene munkát találni.

Amúgy az a társasági élet hasonló betegségen átesettekkel egész jó ötlet amit valamelyik hozzászóló említett.

2011. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!