Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkával kapcsolatos kérdésem...

Munkával kapcsolatos kérdésem van, ok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy anyukám rokkantnyugdíjas, beteg is volt, és egy autó is elütötte másfél éve, tehát elég nehézkesen mozog, agyvérzése is volt, ami azt jelenti, hogy nincs leépülve, csak kicsit lassabb, de egyébként normálisan beszél meg minden rendben, csak lassú. a gondom az, hogy nem nagyon tudunk neki munkát találni, csomagoláshoz kicsit lassú, bár ezt sokáig csinálta, telefonos munkára meg tuti nem vennék fel, hiszen a beszédkészsége jó, de ahhoz nem megfelelő. nagyon el van már keseredve, mert otthon ül, naponta 5-6 órát ül a gép előtt, és nem nagyon tudunk neki segíteni. Én próbálom tanítani gépelni, de mivel a keze sem túl jó, nehéz lesz.

Arra lennék kíváncsi, hogy tud-e valaki olyan munkát, amit otthon végezhetne gép előtt, mert ha otthon lenne, akkor ugye olyan tempóban dolgozna, ahogy neki jó, és természetesen én is tudnék neki segíteni. nem kellenek milliós fizetések, csak valami kis kiegészítés. hogy ne érezze feleslegesnek magát.


köszi


2011. márc. 23. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Hívjátok fel az Erdőhegyi Alapítványt! Ők kifejezetten értelmi fogyatékosokat, rokkantakat alkalmaznak/alkalmaztak otthoni munkára. Tesóm is náluk dolgozott, nem nehéz a munka és szgépen kell csinálni. Az állam úgy tudom, hogy megvonta tőlük a bértámogatást (?), ezért pár embert elküldtek, de lehet, hogy azóta fordult a kocka.
2011. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

2. válaszolónak némi OFF:


tudom, hogy nincs joguk ilyesmire kérdezni interjún és ilyen alkuval előállni.

De miért olyan nehéz ilyet bevállalni, ha ezen múlik a megélhetésed??? Én is bevállaltam, bár tőlem nem kérték. Határozott időre vettek fel 2 évre. Értelemszerűen amig nem raknak át határozatlanra, addig nem vállalhatok gyereket, mert nem tudnám fenntartani magam gyesből.

2011. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

15:39:

Akkor azt hazudtam, hogy persze, nem akarunk még gyereket (holott már a szívem szakad meg érte annyira vágyom rá) csak, hogy felvegyen.

Aztán végül egy fiatal férfit vett föl helyettem :((

2011. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
15:45 :(
2011. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Köszönöm a választ így egy kicsit érthető a te helyzeted is. Nekem sincs munkám, úgyhogy hasonló cipőben járunk, de ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy akár 20.000 is több mint a semmi. ez természetesen így is van, csak ugye azért a betegnek gyógyszer is kell. ezért nem elég a pénz. és nem az a vágyam, hogy más elől tudjam anyukámnak elhappolni a munkát, hanem, hogy kifejezetten megváltozott munkaképességűeknek való munkát keresek. természetesen ha van más, annak is örülök, de tisztában vagyok vele, hogy anyukám esetében ez nem lehetséges.


amúgy én is ma voltam interjún, az elkövetkező két napban újabb 3 vár rám, és sajnos egyik sem garantálja a sikert:( úgyhogy kitartást neked is, sok sikert!


aki írta az alapítványt, annak köszönöm szépen, utána fogunk nézni:)

2011. márc. 23. 17:41
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint akinek például 20 éves korában volt egy balesete és amputálték mindkét lábát,élete végéig nézze otthon a semmit?Ne dolgozzon?
2011. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*amputálták
2011. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!