Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szedik ezt a kisgyereke...

Honnan szedik ezt a kisgyerekek h ilyen munkát vállalhatnak? Már elegem van belőlük!

Figyelt kérdés

Unom,hogy a 11-15 éves gyerekek folyton becsöngetnek hozzám hogy elviszik sétálni a kutyámat egy kis pénzért. Hiába mondom nekik h azért tartok kutyát h én gondoskodjak róla,sétáltassam. Nővéremékhez meg azért csöngetnek be mindig h vigyázzanak a gyerekére ha kell. A nővérem hiába mondja h nem fogja idegenkisgyerekekre bizni a babáját de továbbra is jönnek. A szomszéd idős néni mesélte hőt meg azért nyaggatják ezek a kistaknyosok h majd ők elmennek pénzért neki bevásárolni.

Ez vmi nagy vicc. Már azon gondolkodom h ki írom az ajtómra h azért van kutyám h én sétáltassam nem fogok fizetni senkinek azért h sétáltassa.

Ki adja ezt a hülye ötletet a gyerekeknek? Kívűnom h őket is zargassák ilyen hülyeségekkel


2011. márc. 25. 16:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki meg van szorulva anyagilag, jól jönne nekik egy kis zsebpénz, nem hiszem hogy jókedvükben talpalnak munka után. Inkább örülnél hogy nem a lopáson, rongáláson jár az eszük unalmukban.
2011. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
49%
És arra még nem is gondoltál, hogy kell nekik esetleg a pénz? Mert szegények? Vagy csak fagyira? Ők legalább meg is akarnak dolgozni a pénzért, nem csak úgy tartják a szüleiknek a markukat! Az már más kérdés, hogy én se hiszem, hogy rájuk merném bízni a gyerekemet. A lényeg viszont az, hogy csak 15-16 éves kortól dolgozhatnak legálisan, úgyhogy a kisebbeknek marad ez a módszer pénz keresésre.
2011. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Itt adták nekik a tanácsot a "hogyan szerezhetnék egy kis zsebpénzt" című kérdésekben.
2011. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Gondolom te is szoktál ilyen tanácsokat osztogatni.

Nem lehetne inkább elmagyarázni nekik,h 16 éves koruk után iskolaszövetkezetekben tudnának munkát vállalni?

Én biztos ezt tenném,nem áltatnám őket h a környéken élő időseket,kisgyerekeseket,kutyásokat zaklassanak

2011. márc. 25. 16:09
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Csomó helyen vannak ilyen tippek, hogy bevásárlás, kutyasétáltatás pl... De én sem hiszem hogy valaki azért tartana kutyát, hogy más foglalkozzon vele (én nem akarok pl. kutyával foglalkozni, ergó nem veszek magamnak kutyát). A bevásárlás meg.. hát vannak olyan öregek akik alig bírnak elvánszorogni a boltba, nem tudom ők belemennek-e az ilyesmibe, aki még tud járni rendesen az nyilván nem.
2011. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Addig szépen üljenek a fenekükön vagy gyűjtsenek újságot.

Mindenkinek kell a pénz nem csak ezeknek a kis taknyosoknak.

2011. márc. 25. 16:11
 7/43 A kérdező kommentje:
Mondhatom elég hülye volt az aki elkezdte osztogatni ezt a tanácsot
2011. márc. 25. 16:12
 8/43 anonim ***** válasza:
57%
Te hogy mersz így beszélni számodra ismeretlen gyerekekről? Te meg egy hisztis kis liba vagy, akit nem neveltek meg gyerekkorában. Tanuld már meg a tiszteletet egy másik ember iránt.
2011. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
65%
Második vagyok. Nem, én sosem osztogattam efféle tanácsot. Viszont lemerem fogadni, hogy te és a családod sose került olyan szorult helyzetbe, hogy még vajas kenyérre se futotta. Szerencsére én sem, sőt kimondottan jómódúak vagyunk, mégis valahogy át tudom érezni a szegények helyzetét, ahol igenis szükség van arra a pár 100 ft-ra, amit ezzel keres hetente a gyerek. Tudod, egy kis empátia!
2011. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen normális, ha valaki ilyen munkát akar végezni, csak azt nem értem miért idegenekkel próbálkoznak.

Soha nem bíznám a kutyám, gyerekem vagy a pénzem olyanra, aki csak úgy becsönget hozzám.

2011. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!