Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szedik ezt a kisgyereke...

Honnan szedik ezt a kisgyerekek h ilyen munkát vállalhatnak? Már elegem van belőlük!

Figyelt kérdés

Unom,hogy a 11-15 éves gyerekek folyton becsöngetnek hozzám hogy elviszik sétálni a kutyámat egy kis pénzért. Hiába mondom nekik h azért tartok kutyát h én gondoskodjak róla,sétáltassam. Nővéremékhez meg azért csöngetnek be mindig h vigyázzanak a gyerekére ha kell. A nővérem hiába mondja h nem fogja idegenkisgyerekekre bizni a babáját de továbbra is jönnek. A szomszéd idős néni mesélte hőt meg azért nyaggatják ezek a kistaknyosok h majd ők elmennek pénzért neki bevásárolni.

Ez vmi nagy vicc. Már azon gondolkodom h ki írom az ajtómra h azért van kutyám h én sétáltassam nem fogok fizetni senkinek azért h sétáltassa.

Ki adja ezt a hülye ötletet a gyerekeknek? Kívűnom h őket is zargassák ilyen hülyeségekkel


2011. márc. 25. 16:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén bevallom,engem is zavarna,ha megállás nélkül szólna a csengőm,mert kamaszok naponta "hatszor" ugyanazzal csengetnek be.Ird ki az ajtódra,KÖSZÖNÖM SEM KUTYÁT NEM KELL SÉTÁLTATNI,SEM BEVÁSÁROLNI NEM KELL,ÉS GYEREKEM MEG NINCS!!!Más ötletem nincs nekem sem.
2011. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%

Így jár aki rosszul teszi fel a kérdést.

Jogosan sérelmezed, amit csinálnak, de közben olyasmin is kiakadsz, amin nem kéne. Nem csoda, hogy rengeteg válaszoló neked esett.


A kutyasétáltatás lehet értelmes szolgáltatás.

A gyerekre vigyázás is.

A bevásárlás is.


Ők dolgoznának, és megkeresik azokat az embereket, akik igénybevennék a szolgáltatásukat. Ezalatt olyanokat is megkeresnek, akiknek erre nincs szükségük (vagy csak nem bíznának meg bennük), de ezt addig nem tudják, amíg meg nem kérdezik tőlük. Ha ezen felháborodsz, veled van baj.


Más kérdés, hogy azon már tényleg jogos a felháborodásod, hogy miután kulturáltan megmondtad nekik, hogy "nem, és többet ne is jöjjenek", tovább próbálkoznak. Ha ezt kifogásoltad volna, azzal egyetértésre találtál volna.

2011. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is vicc. Majd pont ezekért fizetek idegen kölyköknek pénzt, ami én sem szarok.


Amúgy ja, jó dolog arra tanítani, hogy a szegény Juliska néni az utca végéről járni sem tud, te meg ahelyett, hogy önzetlenül segítenél neki, mondd meg, hogy pénzért veszel neki tejet meg kenyeret. De jó ötlet!


Az is tök jó ötlet, hogy próbáljanak gyerekre vigyázni. Hát persze. Hogyne. Ha úgy gondolom, hívom én őt, de még felnőttekből is jól megnézem kire bízom rá, nem még valami 12 éves kölyökre.


Kutyát megsétáltatni meg.. Ez olyan LUXUS, mintha újság felolvasót tartanék.


Nem a kérdező a hülye, hogy az agyára mennek a hülyeséggel betetett nyomulós kölykök.


És a mai kölykök igenis hülyén vannak nevelve és krva sokszor az ember agyára mennek azzal, hoyg nem tudják hol a határ. Hozzánk tavaly nyáron beállított egy rakás kölyök, hogy ők az utcában bújócskát játszanak és a házunkBAN akarnak elbújni. Teljesen ledöbbentem, hyog ezek hol élnek. Nem engedtem, erre akkor a GarázsunkBAN. Azt sem engedtem. És még ők voltak megsértődve.

2011. márc. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
42%
Nem tudom mi ebben a rossz, hogy szeretnének egy kis zsebpénzt gyűjteni.. Nálunk mindig azért csöngetnek, hogy a régi újságokat szeretnék elvinni (elviszik a méhbe, azért is kapnak egy kis pénzt). De mikor én voltam tíz éves mi azt csináltuk, hogy otthon összeszedtük a kacatokat (pl kitűző, régi autósillatosító, saját rajz, gyöngyállatka ilyesmik..) és azt árultuk az utcában :DD Talán egy hétig tartott a "pályafutásunk", mert szüleink mondták h nem kéne.. De emlékszem tök jó érzés volt egy kis pénzt keresni és abból venni egy gombóc fagyit. Szóval nem kéne ennyire elítélni őket, tényleg írd ki az ajtóra, ennél jobb ötletem nekem sincs..
2011. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Most minek emelted ki ??????
2011. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
9%

Ha a szülő nem tud zsebpénzt adni a 16 év alatti gyerekének és a mai világban látja maga körül a sok pénzes gyereket, nyilván neki is kéne valami, még mindig jobb mintha lopna.

Te mit tanácsolnál magadnak, ha 15 évesen kellene egy kis pénz, de otthon nem tudnak adni? Milyen érzés hogy az osztálytársa költekezik ő meg csak néz és se egy gombóc fagyi, se egy hamburger Neki nem jut mert nincs rá egy fillérje sem?

2011. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
9%
Azzal sem vagy tisztában, hogy mennyit kapnak az újságért, ráadásul egy csomó hely megszűnt ahol le lehetne adni.
2011. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
90%

"Milyen érzés hogy az osztálytársa költekezik ő meg csak néz és se egy gombóc fagyi, se egy hamburger Neki nem jut mert nincs rá egy fillérje sem?"


Nekem sem volt meg mindenem, mikor felnőttem. Megszoktam. Elfogadtam. Ennyi. Egyszer úgyis rá kell jönnie mindenkinek, hogy nem lesz neki mindig ugyanaz, mint a szomszédnak. Szívszorító, de így van.

2011. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
55%
már jó 10 éve történt, hogy jöttek ilyen 10 év körüli kissrácok húsvétkor locsolni a házunkba, mi akkoriban 3an laktunk ott nők, anyum, nővérem meg én, kissrác meglocsolta anyuékat, aztán mikor anyum szólt hogy még van egy lány (én), akkor tök ki volt akadva a gyerek, hogy még valakire pazarolnia kell a 100ftos orosz "parfümjét":) persze pénzért locsoltak
2011. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb jönnek, magyarázd el nekik, hogy a házalás nem jó ötlet, mert ezzel csak feleslegesen zaklatják az embereket, inkább csináljanak kis plakátokat letéphető telefonszámmal, és tegyék ki a szupermarketek üzenőtáblájára.
2011. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!