Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó keresetem minőségi...

Havi nettó keresetem minőségi hegesztőként 72480 Ft, a havi kiadásaim 76700 Ft. Szerintetek van értelme így élni? Mostanában arra gondolok hogy jobb lesz ha felakasztom magam. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne akaszd fel magad..Gondolom családos ember vagy.

Sajnos sokan járnak ebben a cipöben.Miért ilyen sok a kiadásod??Hiteletek van???

2011. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
91%
próbálj más melót keresni, ezzel együtt még inkább leredukálni a költségeidet (tudom nehéz, de pl. cigi, pián lehet spórolni). ezzel együtt nyelvtanulás, és irány nyugat!
2011. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
95%
Ez a világ úgy ahogy van egy nagy WC CSÉSZE LETT!! sok ember azon gondolkozik hogy milyen márkájú milliós autót vegyen holnap is a másik 10 mellé, és nagyon de nagyon sok ember meg azon gondolkozik hogy hogyan fizesse majd be a számlákat és hogy majd mit fog enni holnap, szóval úgy ahogy van ez a világ egy nagy SZAR!!!
2011. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem cigizek nem iszom,a családomnak élek, hitelem miatt van sajnos tavaly lakásfelújítási hitelt kellett felvennem, sajnos feleségemet háromszor műtötték sérvekkel, emlő daganat miatt amputálás kezelések, s ez év januárjában az ORSZI gyógyultnak nyilvánítottak meg szűnt a rokkant nyugdíja munkahely nincs neki pedig ígérték aztán kiderült hogy nincs munkahely mégsem. Teljesen kilátástalan a helyzetem így.42 éves vagyok 26 éve egy helyen dolgozok, s megbecsülés az nincs a munkahelyen, azt mondják ellehet menni, látom a vezetők micsoda milliókat vesznek fel a melósnak meg semmi. Érdemes így élni ?
2011. ápr. 1. 20:39
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg Lázárt,hogy mit tegyél,hogy többet érj ennél.
2011. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki rákos és rokkant nyugdíjas lesz, de meggyógyul, akkor elveszik tőle??
2011. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ejj b*szki de szar ilyeneket ovlasni... :(( Ekkora tapasztalattal külföldön kapkodnának utánad, hetente adnak fel hirdetéseket, hogy hegesztőket keresnek.

Beszélsz németül?

2011. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben mernék kockáztatni egy új munkahellyel. Sőt, igazából a külföldön kereshetnél normális pénzt, de gondolom, hogy a feleséged betegsége miatt nem nagyon ugrálnál, de azért érdemes gondolkodni ezen is.

Nem feladni kell, hanem megoldani a problémát. Jó szakmád van, van esély. Csak merni kell változtatni.

2011. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
ha feladod akkor önző vagy, a rokonaidnak okozol szenvedést, pluszköltségeket. elmenekülni a problémák elől könnyű, harcolni nehéz. külföldön keresik a jól képzett szakmunkásokat, szerintem meg lehetne próbálni. tanulj nyelvet, keress valami másodállást, gyűjtögess és menj ki.
2011. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha hegesztő vagy, akkor magánban is vállalhatsz munkát, biztosan sokan keresnének meg. De ha ezt választod ne nagyon hangoztasd, tudjuk miért...
2011. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!