Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó keresetem minőségi...

Havi nettó keresetem minőségi hegesztőként 72480 Ft, a havi kiadásaim 76700 Ft. Szerintetek van értelme így élni? Mostanában arra gondolok hogy jobb lesz ha felakasztom magam. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk havi négyezer forintért ne öld meg magad. Ez az ország szégyene, hogy gombokért kell dolgozni, miközben az árak magasabbak, mint nyugatabbra.

Ebben a szakmában nem teremne számodra külföldön babér?

2011. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell, hogy beszélj németül. Egy ismerősöm barátja egy szót nem beszél németül és szinte nulla tapasztalattal ment németországba heggeszteni. Azóta odaköltözött hozzá a terhes felesége aki egy fillért nem kap mert rögtön gimnázium után lett terhes és semmit nem dolgozott. Vígan elélnek. MENJETEK!
2011. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképp ne légy öngyilkos! A családodnak szüksége van rád! Amíg él az ember, él a remény is, hogy hamarosan jobb lesz a helyzet.
2011. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

ezért kár lenne!

menj ki külföldre. mi is ebben gondolkodunk. bár én 91 000-et keresek, a férjemnek nincs munkája 3 éve, pedig már mindent elvállalna. megélni meglehet, de ennivalón és rezsin kívül másra nem futja.

2011. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom, hogy a heggesztők rohadt jól keresnek Nyugat-Európában, én a helyedben tuti mennék:D
2011. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt kint egyik ismerősöm rögtön suli után hegesztőként kiment Németországba, és nem is akárhova, rögtön az Audi gyárba, aztán most továbbállt, mert nem volt elég a pénz szerintem amit fizettek, most Svédországban van.vannak valami közvetítőügynökségek, ő is ilyenen keresztül ment ki.Nulla nyelvtudással úgy élt kint Németben több, mint egy évig, hogy egy szót sem beszélt.A vállalkozójuk magyar volt, és ő osztotta a munkát.Keress ilyen ügynökséget, azt hiszem Debrecenben vagy hol van egy ez az ismerősöm is oda ment próbamunkára, aztán azt mondták majd hívják, és nem sokkal utána hívták is.Azt mondta, hogy a próbamunka valami nagyon egyszerű dolog volt, azt kellett meghegeszteni, aztán megnézték ultrahanggal, hogy jól megcsinálta-e, és ennyi volt.Próbálkozz! A hegesztők baromi jól keresnek kint akár még Ausztriában is!
2011. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
És még a családod nélkül is kimehetsz. Havonta hazajársz, mások is így szokták.
2011. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ha valaki akar valamit az tesz is érte. Ha te továbbra is maradsz és sajnálod az életed, nem fog semmi változás történni. Megpróbálni meglehet nem? A volt barátom apja, most franciaországba fog kimenni úgy, hogy már 60 éves. És kell, mert a szakmunkások kellenek külföldre nyelvtudás nélkül is. Csak egy is bátorság kell hozzá, de ez a te esetedben nem lehet kérdés.
2011. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Menj Ausztriába és Németországba dolgonzi, a 4-5-szörés is meg keresed ennek a pénznek simán!
2011. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4-5X-sét a vendégmunkás mosogató lányok keresik a konyhán.. Az az igazság, hogy hegesztőként 1600 Eurotól indul a téma de az annyira minimum mint itt a 60 ezres minimálbér.. 1800-2000-2500 sokkal reálisabb, pláne 26(!) a éves rutinnal!! Szóval kérdező előtted az aranybánya..
2011. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!