Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Letezik egyaltalan olyan...

Letezik egyaltalan olyan eladoi, penztarosi munka ahol le is lehet neha ulni es nem napi 10-11orat allni?

Figyelt kérdés

eleg embertelen hogy kb addig ulhetsz amig ebedelsz...

van olyan ahol pl ulni is lehet?

(bocsanat az ekezetekert,telefonrol irtam)


2011. ápr. 6. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És az nem embertelen hogy egy gyári munkás a szalag mellett 12 órát áll? Ő is csak akkor ül, ha ebédidő van, ami 20 perc.
2011. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Diákmunkába jártam, du-este 16 órában, gyárban, gyorsan kellett dolgozni, nehéz fizikai munka (lány vagyok) és nem lehetett ülni. A munka az munka sztem. A sok ülés szintén nem egészséges.
2011. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

dehogy nem! csak nem ertem mert ilyenek a munkaltatok. ha nekik kellene ezt csinalni nem tudom hoy allna a szajuk.

senkinek se ez az alma,de ha ninxs mas..csak a labunk megy ronkre,es meg 40evig szeretnek allni rajta..

2011. ápr. 6. 20:26
 4/12 A kérdező kommentje:
nem ulnek en se egesz nap,de pl mikor mar allni nem tudtam akkor se engedik hogy 5percet leuljunk,es senki nem volt a boltban.azert lehetne 10perc szunet Xora utan..de szoval akkor nincs ilyen..
2011. ápr. 6. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
CBA, Tesco, Stb, mind ülnek a pénztárosok. Ha akarnak, akkor állnak akár.
2011. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen azt latom hogy ilyen cegeknel ulnek.de pl egy ruhaboltban vagy jatekboltban egesz nap allnak.sajnos semmit sem fizetnek meg,ilyen az elet.

koszi a valaszokat

2011. ápr. 6. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
A pénztáros meg az eladó nem ugyanaz. Ahol van külön pénztáros, az ül a pénztárban. De elég visszatetsző -legalábbis szerintem- ha egy eladó ül....
2011. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze van az osan teszkó... Csak ha ott beülsz reggel akkor ott ülhetsz mászak végéig behugyozva, becarva mert a kutya nem fog leváltani még egy cigiszünet erejére sem!
2011. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kis boltban simán leülhetsz, ha akarsz szerintem. Sok helyen látni, hogy ha nincs épp benn senki, akkor leül az eladó és nem hiszem, hogy megrónák érte őket.
2011. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

valószínűleg főnöke válogatja hogy hol engedik, hol nem.

ahová most mentem volna ott heti 5 nap napi 11 óra álló meló lett volna 85-ért..

előzőleg heti 4 napot dolgoztam napi 10 órában, és 2szer lehetett leülni, ebédelni meg este 10percre.

hát ez már csak így megy akkor, mindegy valahogy túlélem..

2011. ápr. 7. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!