Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahely váltás, de hogyan?

Munkahely váltás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam sajnos . Most készülök munkahelyet váltani ,de rettentően félek . Az ahol dolgozom több mint 5 éve tudom a rutin dolgokat nem tudnak porig alázni, és nem is kell belerokkannom egy kis megbecsülésbe. Nézegetem az állás hirdetéseket, azért is akarok munkát váltani hogy jobb fizetésem legyen. DE ha valami olyan helyzet áll elő hogy rögtönöznöm kell ,vagy pl megszólalni idegen nyelven egy pillanat alatt megsemmisülök .Nem akarok kudarcot. Viszont ha olyan helyre megyek ahol szintén csak annyi a dolgom h beérjek időben kávét főzzek elrendezzem az adminisztrációt stb akkor sose fogom elhinni h képes lehetek többre ,és sose fogok normálisan keresni .

Mit tegyek ? Mély víz, legfeljebb kudarc ? Vagy kezdjem egy új helyen ahol tudom h nyugi van és nincs felelősség ugyanakkor kudarc forrás se nagyon .


Kérlek írjatok !


27N


2011. ápr. 10. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Mindig érdemes kockáztatni, de természetesen fontos, hogy ismerd a korlátaidat.

Az életben nagyon sok lehetőségtől elesel, ha csak elkerülni akarod a kudarcot.

2011. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Az ahol dolgozom több mint 5 éve tudom a rutin dolgokat nem tudnak porig alázni, és nem is kell belerokkannom egy kis megbecsülésbe." - Én maradnék, és másban próbálnék meg kihívásokat keresni. Pld. nyelvet tanulnék mellette, vagy megtanulnék autót vezetni, vagy a párkapcsolat terén keresnék új izgalmakat, és nem a munkahelyen. :) (De ez az én véleményem. Főleg ha közben még jól is érzem magam ezen az adott munkahelyen).
2011. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
a mai világban azért nagyon meg kell becsülni egy biztos munkahelyet. de ha válatni akarsz, szerintem add be pár helyre az önéletrajzodat, és menj el néhány interjúra. ott is sok minden kiderül, ha jól figyelsz, a leendő munkahelyeről. ha kicsit is fenntartásaid vannak, vagy nem szimpatikus ne menj oda. nem vagy kényszerhelyzetben, van állásod.
2011. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne váltsál, csökken a munkanélküliség, de lehet saját magad alatt vágod ki a fát ha váltani szeretnél, most amúgy sem fizetnek bőkezűen a cégek. Valami mellékkeresettel egészítsd ki, én is úgy keresek a fő állásom mellett.
2011. ápr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!