Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen papirokat kell beszerez...

Milyen papirokat kell beszereznem, hogy Angliaba dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Erdelyi vagyok ,hamarosan megkapom a magyar allampolgarsagot de nincs bejelentett lakhaejem MO.-on igy nem kapok szemelyit sem.

Az en helyzetemben mijen papirokat kell beszereznem ,hogy munkat valalhassak Angliaba.

Elore is koszonom a valaszokat.


2011. ápr. 14. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Románia ugyan úgy EU tag, mint Magyarország, így ott is be tudsz szerezni bármit, amire szükséged van.
2011. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak romanok nem valalhatnak munkat Angliaba (mily meglepo:))

Mostmar hamarosan meglesz a magyar allampolgarsagom es arra vagyok kivancsi kell-e meg valami ahoz ,hogy munkat vallaljak Angliaba mivel megse "normalis" allapolgarsagot fogok kapni...

2011. ápr. 14. 00:59
 3/8 anonim válasza:
hat vard meg az allampolgarsagot es utana szerez kint munkat.csinalj valamelyik banknal kartyat.javaslom a lloydsot vagy az hsbc-t.de elobb legyen melo aztan a kartya.utana kerned kell national insuranc szamot,utana meg a jobcenterbe el kell menned.ott feltesznek egy par kerdest es kessz.remelem kielegito volt a valaszom.en mar harom eve itt elek.:):)
2011. ápr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehat akkor ha jol ertem en mint jovendobeli kettos allampolgar itt nem kell semmilyen + papirt megszereznem.

Az nem gond ,hogy nem lesz magyar szemelyim , azt sem tudom pontosan milyen papiral fogom tudni igazolni ,hogy magyar vagyok. Gondlom adnak valamilyen kartyat vagy valami remelem az elg lex kint:|

KOszi szepen a valszt.

2011. ápr. 14. 10:31
 5/8 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:47


A sorrend nem stimmel! De az teendok ezek!


Feltetelezem magyar utlevelet fogsz kapni...

Azzal mar vallalhatsz munkat.

Eloszor Job Center, ott a National Insurance Number (TB szam), es ezt kovetoen tudsz munkat vallalni. Bankszamlat csak akkor nyiss, ha van mar uzemi szamlaval igazolhato angliai lakcimed, mert ha a romaniai lakcimedet adod meg a bankban, akkor a kartyadat oda fogjak kuldeni...

Ha kerdesed lenne irj privatban!

Sok szerencset!

2011. ápr. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs az imenti par elutesert... de talan ertheto amit irtam... =D
2011. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat , akkor eleg lesz ha kapok magyar utlevelet .

De vajon kaphatok magyar utlevelet erdelyi lakcimmel?

2011. ápr. 15. 16:35
 8/8 anonim válasza:
Nem gondolom... de ebben nem vagyok jartas...
2011. ápr. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!