Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van közöttetek levelező...

Van közöttetek levelező tagozatos tanuló aki dolgozik? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
csak nekem nem sikerül semmilyen állást összekotornom???
2011. ápr. 20. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

menny eladónak, a volt kolleganőim mind suli mellett dolgoznak egy ruházati boltban.

Oda már érettségivel felvesznek.

2011. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nappalis egyetem mellett dolgoztam főállásban.
2011. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tesóm szeptember óta levelezős, direkt azért, mert előtte majdnem egy évig dolgozott nappalis diákként, és úgy volt, hogy átveszik főállásba, de végül létszámleépítés miatt kirúgták. Októberben végül sikerült találnia valami melót, 3 műszak, heti 6 nap. Azóta is csodálom érte, hogy hogy tud mellette háztartást vezetni és tanulni is.
2011. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem, az időbeosztás lesz a kérdés. Egyébként igen, előbb a munka, aztán a levlelező, hogy legyen miből fizetni. Vagy van ingyenes is?
2011. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem előbb az állásom volt meg és utána lettem levelezős diák, így talán könnyebb, feltéve, hogy a munkahely tolerálja az időnkénti hiányzást
2011. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok, tesóm ingyenesre jár.
2011. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is tanultam főiskola mellett, januáérban fejeztem be, nem volt egyszerű de végül is találtam munkahelyet, de az attól is függ, hogy neked mikor kell menni suliba, mert én szombaton megoldottam

kérdező neked hogy kell suliba járni? ha abban a szakmában helyezkedsz el amelyiket tanulod akkor nem szokott gond lenni, legalább látja a munkáltató, hogy képezed magad és jó munkaerő leszel

2011. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szüleim fizetik a sulimat, meg lett beszélve, hogy azért keresek mellette állást


eladóskodtam én egy ideig alkalmit, már nem kellek oda

valamint az összes ruházati boltba ahova néztem hétvégére mindig ott kell lenni és ugye szombat sokszor gyakorlat...

másik helyen meg a pénteki gyakorlatomért nem vesznek fel

teljesen kilátástalannak érzem az egészet

2011. ápr. 20. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
én úgy oldom meg, hogy csak ritkán járok be. ez van első a meló, utána a suli.
2011. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En ugy tudom ilyen esetekben kerhetsz egyedi tanrendet, szoval szerintem mindenkepp erdeklodj a sulidban. En szeptemberben kezdem a sulit, most keresek munkat, direkt elotte. Egyelore diakmunkan vagyok (passziv felev nappalin), de nagyon szorgalmas vagyok, hogy atvegyenek allandora. Ha nagyon nem talalsz, en a helyedben ha 21 ev alatt vagy (vagy 23 a korhatar?) jelentkeznek okj-re, kérnék jo par isk. latogatasit es ha megkaptam kijelentkeznek rogton. Ezzel nyersz fel evre diak igazolvanyt es diakmunkat is. Ha pedig kapsz diakmunkat, ugyesen dolgozol, benyalsz kicsit a fonoksegnek es atfognak venni allandora.
2011. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!