Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valamilyen diákmunka a...

Van valamilyen diákmunka a repülőtéren? És ha igen akkor milyen?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Ha nagy leszek stewardess szeretnék lenni. A nyáron szívesen vállalnék diákmunkát a repülőtéren. Van erre lehetőség?
2011. ápr. 21. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni,de ez csakis ismeretség,rokon útján van..Én például egész nyáron a London Lutoni reptéren fogok dolgozni..anyám húga ott dolgozik,és ő vitt be..

A bátyám viszont a Ferihegy 1-nél fog dolgozni mert a mostoha faterom a malévnál mérnök..Szóval csakis ismeretség útján van hely..És ezt is gyorsan elkapkodják az ottani dolgozok..

2011. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megint én vagyok..Látom írtál nekem,így ide válaszolok..

Ha van ismeretséged akkor egyértelmű hogy oda tud bevinni ahol ő is mozog..

Írtam,hogy a bátyám a Ferihegyen fog dolgozni.A nevelőapánk mérnök,és ő maga mellé viszi be..Gondolom ott kap olyan munkát amit még elvégezhet úgy hogy nincs rajta felelősség..Tavaly is volt,akkor a gépen belső karbantartásánál dolgozott.Székek állítása,és egyéb dolgok..De mindig volt valaki vele aki leellenőrizte.

Én London Lutonba megyek,a nagynéném mellé.Ő a vámosztályon van ahol a postai küldeményeket ellenőrzik..Ott fogok én is dolgozni..Stewardesnek tuti nem mehetsz,mert ahhoz már végzettség kell..

Egyébként a bátyám a barátnőjének elintézte,hogy a Ferihegyen az egyik büfében dolgozhasson nyáron..

Szóval ha van ismerősöd akkor ő oda tud behelyezni ahol képben van...

2011. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehetsz hostess, menj fel a melódiákra, és ott találsz ilyen állás lehetőséget. De lehet, h ahhoz már kell 18nak lenni, nem tudom.
2011. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. válaszólónak:

Nevelő apukád repülőgép-mérnök? Vagy milyen mérnök? =)

2011. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!