Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sehol sem találok diákmunkát,...

Sehol sem találok diákmunkát, de nagyon kéne a pénz. Hol keressek még? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szinte minden diákszövetkezet honlapját végigkutattam, semmi hozzám illő munka nincs. :(

Vagy 18 felettit keresnek, vagy hostessmunka (ami nekem nem jó mert csúnya vagyok), vagy különféle szakmai tudás kell hozzá...


Mit tegyek?


16/L


2011. ápr. 22. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

[link]


Őket vedd fel facebook-on, ha látják, hogy kommentálsz, meg lájkolsz, akkor jobban szem előtt vagy, hamarabb felhívnak. Persze, ettől él az a tanács, hogy bemenni, bemenni, bemenni!

2011. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó 3 lehetőséget.

A camponásat néztem, csak az a baj, hogy holnap nem érek rá :S Meg kicsit messze is van


A másik van irodai (nem szeretnék olyat csinálni amit elronthatok..) vagy a másik 8-18ig van :(

2011. ápr. 22. 17:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem 8-18-ig, hanem abban az intervallumban kell valamikor dolgozni!

Miért rontanád el? :) Mindent megmutatnak biztosan.

2011. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És az ügyfélszámlálással mi a baj? :)) Az tényleg egyszerű. :)
2011. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Kicsit óvakodok az ilyen adminisztratív munkáktól.. Lehet, hogy nehéz :D

32 órát nem tudok besűríteni egy hétre :S

2011. ápr. 22. 18:02
 17/21 A kérdező kommentje:
Az ügyfélszámlálás mit takar? Ott hogyan kell rögzíteni az adatokat? Vagy az úgy mi?:S
2011. ápr. 22. 18:03
 18/21 anonim ***** válasza:

Meg kell számolni, hogy pl. egy óra alatt hányan jönnek be, hányan mennek ki egy-egy ajtón. Csak statisztikai elemzéshez használják, hogy pl. mennyi a forgalom.


NE FÉLJ az adminisztratív munkától, tisztában vannak vele, hogy 16 éves vagy, és diák, nem pedig 35 éves cégvezető (aki ettől lehet sokkal bénább is, mint te). Biztos, hogy olyan feladatot bíznak rád, amit el is tudsz végezni, és nem nagy a hibázási lehetőség. De ezt csak mellékesen mondom, nem akarlak rábeszélni semmire, de kicsit több önbizalmat azért. :) Én alkalmaztam diákmunkásokat - sokszor jobbak voltak, mint a saját alkalmazottaim. :)

2011. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor azt hiszem jelentkezek erre, az europark úgyis pont jó lenne nekem :)

2011. ápr. 22. 18:08
 20/21 anonim ***** válasza:

Én nemtom... bementem az egyik ilyen diákos helyre, ott azt mondták h neten jelentkezzek az állásra, és ha ott felvesznek, akkor menjek be regisztrálni, és akkor kapok egyáltalán melót. Lehet h rossz helyre mentem?

Üdv

2011. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!