Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baby sitter szakmával dolgozha...

Baby sitter szakmával dolgozhatok majd óvodában? Az óvónőnek kell érettségi főiskola? Én azt hallodtam igen az osztálytársam azt mondja nem kell, nem értem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Óvónő csak főiskolai végzettséggel lehetsz.A szakmád arra jó, hogy valamelyik közvetítő cégnél gyerekfelügyeletet vállalj hivatalosan.
2011. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már hogyne kellene főiskola? Úgy gondolod, hogy képes lennél húsz gyereket tervszerűen irányítani, foglalkozásokat tartani, értékeléseket készíteni, személyiséget, kreativitás fejleszteni? Nem kis munka. Nagyon nagy a felelősség. Érettségizz le, menj el egy főiskolára! (Bekerülni nem nehéz, viszont ha jó óvónő szeretnél lenni, akkor nagyon sokat kell tanulnod, képezned kell magad.)
2011. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ovónő az diploma, de van dadus is általában, ahhoz nem kell
2018. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!