Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten találok rugalmas...

Budapesten találok rugalmas munkaidejű/kötetlen munkaidejű, részleges munkaidejű állást ami aránylag normális fizetést ad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék Budapestre költözni,mert kinéztem ott egy egyetemet,de sajnos csak fizetés és nappali képzés van.Szóval egyrészt az anyagiak miatt is fontos lenne valami állás,másrészt a suliban is ott kellene azért lenni,ami miatt szükséges lenne a rugalmas munkaidő.Létezik ilyen állás,amivel aránylag normális összeget lehet keresni(80-100ezer ft)?

Előre is köszönöm!


2011. máj. 6. 07:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Még 8 órás állásban sincs 100.000.- es fizetés. Mikor akarsz tanulni is? Örülj,ha valamilyen diákmelót kapsz 4 órás állásban.
2011. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm Pesten dolgozott recepciósként,ő havi 90et keresett,azért kérdeztem,hogy mennyire lehetséges és "könnyű" ilyen állást találni.Nem azt mondtam,hogy 100ezres fizetést akarok,csak megadtam maximumnak.60-al is simán beérem,csak tudjam fizetni a sulit meg néhány dolgot,ami kell a mindennapokhoz(mert nem egyedül akarok költözni).
2011. máj. 6. 08:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Ma egyáltalán nem könnyű állást találni, még a pesti embernek sem...pláne, ha még feltételeid is vannak!
2011. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Diákhitel, ha másképpen nem megy.
2011. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne álmodozz! Részmunkaidőért nem fogsz 60ezret kapni. Sokan 12 órás fizikai munkáért 70ezret kapnak, főleg maszek cégnél.

Én 100 körül keresek egy hipernél, de rendes 8 órás munka, ráadásul 3 műszakos. Szóval, azért mert Pest, még nem dobálják utánad a húszezreseket 4 órás munkáért.

2011. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz 1-2 nyelvet, akkor jó esélyed van ilyen munkára. Én már külföldön élek, de 6 hónappal ezelôtt egy olasz cégnél voltam ügyintézô, hetente ötször napi hat órát dolgoztam, nettó 200 volt a fizum. Mondjuk nem a fizikai munkák között kell keresgélned, mert ott durván kihasználják a sokszoros túljelentkezést, de a -használható- nyelvtudást azért megfizetik.
2011. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Upsz, kihagytam, hogy mindez Budapesten volt.
2011. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 6órás részmunkaidőben br.165.000-t kaptam.Bp-n.
2011. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam:azt kihagytam,hogy mellette csináltam végig nappalin a fősulit.És bejártm az órákra rendesen.
2011. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Értékesítésben meg lehet. Én is így kezdtem.
2011. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!