Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másnak is ilyen nehezen megy...

Másnak is ilyen nehezen megy a diákmunka keresés?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista vagyok. Sajnos olyan megyében élek, ahol elég kevés a diákmunka. Eleinte még válogattam, különös tekintettel arra, hogy messze lakom a megyeszékhelytől (1-1.5 óra az út csak oda), az összes munka ott van. Most már úgy vagyok nyárra, hogy lassan bármit elvállalnék. De valahol csak hitegetnek, hogy még nem indult el, de majd megkeresnek (ez volt kb 5 állással már), a másiknál nem elég a nyelvtudásom (ausztriába kellene éttermi eladónak valaki, és oda nem elég a német középfok - nem tudom, mit várnak diákoktól), a harmadiknál küldjem el a papírjaimat, majd hívnak, hát 2 hete nem kerestek, a negyediknél, a tizediknél és a századiknál is csak várni, várni és várni. Az elmúlt 1 hónapban jelentkeztem már kb 10 munkára, de egyik sem akar összejönni, de csak hitegetnek, hogy majd később, majd, majd, majd lesz valami, később keressem őket, vagy ők keresnek (persze -.-'). Másnak is ilyen nehéz? Ennyire nehéz manapság diákmunkát találni? 3 éve voltam dolgozni, akkor szempillantás alatt elhelyezkedtünk a barátnőmmel, most meg semmi.
2011. máj. 17. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 3 éve nagyon sok meló volt. Én a tescoban árufeltöltő és még sok minden voltam, volt olyan, h minden nap 20-40 diákot kért csak az egyik tecsó. + még sok más munka...

Most semmi... diák sem kell már:S

2011. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos én is ezt tapasztalom. :(

Az osztrák határhoz közel lakom, szívesen kimennék dolgozni, de oda meg a középfokú nyelvtudás sem elég már (legalábbis a magyar közvetítő cégeknek nem elég... az osztrákokat ismerve pedig annak is örülnének).

Már kezd az egész önbizalmam elmenni a munkakereséstől, sehova sem kellek. :(

2011. máj. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!