Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Június 1. től új munkába...

Június 1. től új munkába lépek. Nagyon izgulos vagyok. Mit tegyek? Igaziból ez lesz az első rendes munkahelyem és alapból is izgulos és nehezen oldoddó vagyok. Aki hasonló típusú, tanácsok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, eddig 1 munkahelyem volt 2 hónapig bírtam náluk, reményeim szerint felvesznek oda ahol ma voltam:)


Legyél önmaga, csináld amit mondanak, kérdezgesd mióta van ott, mit segíts,majd kialakul utána:)


Én is izgulni fogok:)

2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne izgulj az első hónap miatt. Olyankor általában kedvesek a munkatársak (a 90%-uk legalábbis az). : )


ha szabad érdeklődnöm, milyen munkakörben fogsz dolgozni? : )

2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mond meg, hogy izgulós vagy, ezért ha lehet inkább belevetnéd magad a munkába. Miután munka közben már oldódsz, és van időd, megkeresed őket. Addig is, hess-hess

Jó tanács, ne izgulj!

2011. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! Csak túl élem:S
2011. máj. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!