Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi zsebpénzt kaptok havonta?

Mennyi zsebpénzt kaptok havonta?

Figyelt kérdés
én 5000 ft-ot kapok ez kevés?
2011. máj. 22. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.
2011. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én 14 vagyok,és nem is kapok zsebpénzt.
2011. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és 13 éves leszek 3nap múlva
2011. máj. 22. 16:21
 4/8 anonim válasza:
még hogy kevés, 14 vagyok és hetente kapok 500 ft-ot :)
2011. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12 éves gyereknek havonta 20ezret szerintem helytelen adni. Egyrészt tök felesleges dolgokra költi csak, mint irreálisan drága elektronikai eszközök (legújabb telefon, mp4 meg ipad meg nem is tudom mik nincsenek már amivel ki tudják csalni a pénzt a fiatalokból), aztán a maradék rész is szinte csak olyan dolgokra megy el amire nincs szüksége. Ezzel akkor nincs probléma ha 15 évesen 50ezret fogsz kapni havonta, 18 évesen 100ezret utána meg többszázat v milliót fogsz keresni hogy a növekvő igényeid ki tudd elégíteni. A felnőttek nagy részének nincs havonta 20ezre amit felesleges dolgokra eltudna költeni, te meg nagy valószínűséggel már most elszálltál a realitásoktól.


Ezt csak azért mondtam neked mert én 19 vagyok a spórolós fajtából és láttam már azt az életutat ami előtted áll ha elszállsz azért mert neked több van. Lesz sok barátod, viszont a társaid többsége irigy lesz rád és érdekből lesz veled kivéve ha a Rózsadombon élsz.

2011. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát havi 20 az sok is, de ő havi 5-t írt!
2011. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

úristen mennyi idióta él itt (élükön az utolsó elötti válaszolóval, aki 19 éves)

nos, mit is mondjak erre, válaszodat ugyan köszönöm, de szerintem elöbb tanulj meg rendesen szöveget értelmezni, mert én nem 20.000 Ft-ot kapok havonta, hanem 5000 Ft-ot ÚGY AHOGY AZT LE IS ÍRTAM:)

megmég volt egy valaki aki azt írta hogy helytelen dolgokra költöm mindenféle elektronikus ezközre meg ilyenekre, ismétlem, 5000 Ft-ot kapok HAVONTA.

szerintem egy kis anyagi eltérés van a két szám között.

valószínüleg azért sem kapsz ennyit mert még felismerni sem tudod.

ilyenkor azon gondolkodom, basszus milyen világban élünk?-.-

2011. máj. 23. 18:21
 8/8 A kérdező kommentje:
most láttam hogy ezt a sok marhaságot mind egy személy írta. én kérek elnézést.-.-
2011. máj. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!