Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Barát/ismerősi körötökben aki...

Barát/ismerősi körötökben aki gazdagok azok hogyan kezdték és mitől gazdagodtak meg? Irjatok sikertörténeteket és + adok .

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Akit én ismerem és gazdag az senki nem a semmiből kezdte, én nem is hiszek ebben. Mindegyiknek volt valami pénze, vagy egy örökölt ház, amit eladott és elkezdte belőle. De olyat is ismerek, aki egy ház árát bukta el, mert azt gondolta hogy ha van pénz, akkor neki nem kell értenie hozzá.
2011. okt. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit tennék hozzá, hogy az ilyen sztorikat mindig kétkedéssel kell fogadni.


Régen az volt a mese, hogy jön a királyfi fehérlovon és elveszi a szegényember szép leányát. Ma pedig az, hogy a semmiből te is milliomos lehetsz rövid időn belül.

2011. okt. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a nagyszüleim tényleg kb a semmiből kezdték. a recept: meló látástól vakulásig, jó üzletpolitika, és reális alapokon nyugvó adócsalás. persze nem milliós tételek, csak tudták, hogy mikor kell a pénztárgép felé nyúlni, és mikor nem.

nem mondom, hogy milliomosok voltak, de a maguk szintjén sikeresek, és jobb módúak, mint az átlag.


egy másik sztori: srác 16 éves korától zöldségesboltban dolgozott, kitanulta a szakmát, most 32 évesen ott tart, hogy van 2 boltja, és nem gond neki a 2hetes luxusnyaralás a barátnőjével. persze ő sem otthon vakargatja, hanem minden nap 16-18 órákat melózik megállás nélkül.


én amondó vagyok, ha van tehetséged, és sikerül összespórolni némi alaptőkét, akkor xarból is tudsz várat építeni.

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!