Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az a kérdés az állásinterjú...

Ha az a kérdés az állásinterjún, hogy miért hagytam ott az előző munkahelyem mit válaszoljak?

Figyelt kérdés
Az előző (egyben első) munkahelyemről 1,5 hónap után jöttem el, mert szalagon kellett szigetelő szalagozni és nagyon kikészültem tőle, a fizetés se volt valami sok. Egy másik helyre megyek interjúra, ez is gyári munka de más jellegű munkát kell végezni. Ha kérdezik, miért hagytam ott az előző állást ilyen hamar, jól teszem, ha megmondom hogy nem tetszett a munka, vagy inkább valami mást mondjak. Nehogy azt higyjék, hogy ilyen hamar feladom, vagy ilyesmi és hogy az a munka se fog tetszeni amit ott kell csinálni. Ilyen esetbe mit célszerű mondani?
2011. jún. 3. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kezdetben felvázoltaktól eltérően nem volt előrelépési lehetőség, a fizetésemelés meg megalázóan alacsony volt, továbbá a munkavégzés körülményei balesetveszélyesek voltak.


Így új perspektívákat kerestél!

2011. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap után hagyd ki a fizetésemelést, de a többit mondhatod.
2011. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!