Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmegyek. Mit tegyek? Lesznek...

Elmegyek. Mit tegyek? Lesznek boldog napok?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok. 3 nap múlva elutazom 2,5 hónapra Szardíniára dolgozni (animátor). Szerintetek milyen lesz ott? Lesznek boldog napjaim, vagy csak a melóval fognak eltelni? A párom itthon lesz. Nem tudok olaszul. Milyen szinten tanulhatok meg ott ennyi idő alatt? Hogyan viselkedjek? Milyen lesz vajon?


TI HOGY állnátok ehhez a munkához?


:)


2011. jún. 5. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Az olasz nem könnyű nyelv. De mint mindent, úgy tanulok meg a leghamarabb, ha gyakorlod. Azt hiszem, erre lesz alkalmad. :)


Ne aggódj, biztos jó lesz. Én így látatlanban is tisztellek, és csodállak, hogy belemersz vágni, főleg egyedül. Nekem már volt rá lehetőségem, de nem tettem, nem volt elég bátorságom.

Sok sikert!

2011. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fősulin a rendezvényszervező tanár azt mondta, hogy nagyon kemény. Sokat kell dolgozni, kihasználják az animátorokat.
2011. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is elutaztam egy hónapja 250 km-re, egy napi birtam, hazajöttem:) Pedig én csak Ausztriában voltam...
2011. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bocsi, elirtam, 650 km-re voltam.
2011. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez jutott eszembe, előre is elnézést kérek:

http://www.youtube.com/watch?v=7Jwc9-qibG4

2011. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akár jó is lehet, tény és való, hogy napi minimum 12 óra munkával jar, de nagyon jó társaságban lehetsz, sokat tanulhatsz. Szerintem megéri.


Én is szeretnék menni Egyiptomba, bár Nekem van protekcióm, mert egy ismerösöm vezetö beosztásban dolgozott ott és tud segíteni, hogy jó helyem legyen.

2011. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Jó lesz!! Jól fogod magad érezni,hamar elrepül ez a kis idő, ne legyen honvágyad! Látsz egy csomó új dolgot, tanulsz egy nyelvet, szerencsés vagy!:-)

Sok sikert kívánok:-)

2011. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2,5 hónap hamar elrepül, főleg ha nem lesz időd a meló mellett ezen agyalni. Net van (gondolom), a kapcsolatot tudjátok tartani. Ennyit én is szoktam távol lenni a szüleimtől (bár én csak Magyarországon belül). :)
2011. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az olaszokról tudni kell, hogy nem nagyon beszélnek más nyelvet, még az angolt sem. Viszont nagyon kedvesek és közvetlenek, egyáltalán nem olyan távolságtartó, gyanakvó emberek mint a magyarok. Barátnőm is Olaszországban dolgozik, mondjuk ő valamilyen szinten tud olaszul, de azt mondta hogy ha össze tudsz hozni 1 értelmes mondatot ők már annak is örülnek :))de szerintem 2 és fél hónap alatt annyit fejlődhet a nyelvtudásod, hogy megértesd magad. :)
2011. jún. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia.

En masfel eve jottem ki Angliaba. Nekem annyival egyszerubb volt, hogy a szuleimmel vagyok. Nem tudtam/tudok angolul. Nincs egy baratom se. Beirattak egy suliba, ahol utal mindenki, pedig teljesen normalis vagyok veluk. Meg akarnak verni. Jo tanacsot nem tudok adni, de ha eppen szar pillanataid lesznek, gondolj ram, hatha Neked konnyebb lesz. :)

14/l

2011. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!