Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkavégzésre lehetek...

Milyen munkavégzésre lehetek alkalmas?

Figyelt kérdés
épp gimi és fősuli közt vagyok, de 1 év kimaradással, így már nincs tanulói jogviszonyom és még nincs hallgatói. (tehát nagy valószínűséggel diákmunkát nem találok ) milyen állást keressek? 2 nyelvet beszélek középszinten, és vannak számítógépes ismereteim, teljes munkaidős állásra gondoltam, de egyszerűen kb sehonnan nem hívnak vissza, talán rossz helyen keresgélek. ötletek?
2011. jún. 9. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szövetkezetnél próbáltad? Érdemes jó előre beadni a kérelmet, nyári meló esetén már kb. márciusban. Szerencsés vagy, mert először a több nyelvet beszélőkre "csapnak le".
2011. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyárra nagyobb szállodákba (Akkor is ha nem hirdetnek!!) érdemes beérdeklődni, sokszor keresnek portást - recepciós - felszolgálót. És egy jobb szállodába a 2 nyelv ismerete nagy előny a többi jelentkezővel szemben!


Nekem anno ajánlottak londíneri állást is egy budai szállodában mikor 18 voltam ( 6 éve ) az akkori minimálbér majdnem duplájáért + jatt zsebbe. Igaz 12 órás lett volna a műszak.

Meg tavaly ajánlottak egy nagyobb szállodába éjszakai recepcióst is bejelentett nettó 120-ért. Az sem rossz, lévén 20-08 között alig kell csinálni valamit.

2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! diákszövetkezetnél mondom,hogy azért nem próbálkozok, mert a belépéshez szükséges a jogviszony igazolása, nekem meg az nincs..

egyébként ez a szállodás dolog nagyon érdekes, csak úgy sétáljak be a szállodába és kérdezzek rá? és lány vagyok azt elfelejtettem írni, ezért ezek a londíner munkák sztem nem nekem valók :S

2011. jún. 10. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Viszont a (csinos) lány recepciósokat nagyon is kedvelik.


Első körben érdemes odatelefonálni / e-mailben rákérdezni HA MEGTALÁLOD A SZEMÉLYZETIS privát elérhetőségét. Ha nem akkor igen, érdemes bemenni és megkérdezni. Szerintem nem ciki, maximum azt mondják nincs vagy kérnek egy CV-t és hátha értesítenek később.

2011. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!