Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elakadtam a diákmunka-jelentke...

Elakadtam a diákmunka-jelentkezési lap kitöltésében. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne.

Most voltam gimnazista, érettségizem, és utána megyek gyárba diákmelóra(BOSCH).

feltétel az, hogy nappali tagozatos diák legyen. Most akkor én még az vagyok, attól hogy már végzek júniusban?


Leánykori névhez (ha ugyanaz mint a mostani) nem kell semmi ugye?

Adóazonosító jel az mi a franc?

szakma amit tanulok rovathoz mit írjak? nem tanultam szakmát, gimis voltam.

az baj ha nem írom be, hogy van nyelvvizsgám? nem akarom hogy véletlen ezzel kelljen vmit csinálnom, mert azóta már nem tudok angolul beszélni :\


köszönöm a segítséget!


2011. jún. 9. 14:54
 1/2 anonim válasza:
hát beírod a leánykori névhez mégegyszer a saját neved. adóazonososító jel adókártyádon van rajt. Ha gimis voltál logikusan nem kell szakmát megnevezned. szíved joga hogy a nyelvvizsgát beírod-e, ha igen, akkor akár irodai munkára is bekerülhetsz... de te tudod:) remélem tudtam segíteni...
2011. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérj a sulidban iskolalátogatási igazolást, mert azt a diákmunkákhoz mindig kérik. Ha nincs adókártyád, akkor igényelned kell.
2011. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!