Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az otthon végezhető internetes...

Az otthon végezhető internetes munkával kapcsolatban, hol lehet ilyen mellékálláshoz jutni? és mennyi a jövedelem és munkaidő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban átverés
2011. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az "otthon végezhető internetes munka" 99%-ban klikkelgetős dolog, ami a végén vagy nem fizet, vagy nem fizet... Szóval biztos, hogy nem éri meg.
2011. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyat még nem láttam, ami valóban munka és nem átverés!

Ha valaki mégis tud ilyet, akkor írja ki, szerintem sokunkat érdekelne.

2011. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"otthon végezhető internetes munka" -> átverés

"fordítót keresünk német honlapok magyarításához" -> valós munka


Jövedelem és munkaidő munkától függ, nem is értem a kérdést :D

2011. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK,ahova pedig előre fizetni kell az átverés volna?írják napi2-8 óra között végezhető ,teljesítménytől függ,de én arra értem aki csinál ilyent annak mennyi jön ki havonta vagy hetente.érdemes-e csinálni vagy sem?
2011. okt. 6. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:

De MILYEN munkáról beszélsz??

Most ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy egy irodai dolgozó mennyit keres. Hát a titkárnő minimálbért az ügyvezető meg fél millát.


Ha olyan "munkán" gondolkozol, ahol nem írnak munkakört, csak ha fizetsz nekik, azt úgy hívják, hogy piramisjáték. Nevéből is adódóan nem munka. Nem is igazi játék, egyszerűen a dolgozni vágyók megkopasztása.

2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!