Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirughatnak emiatt? Sürgős.

Kirughatnak emiatt? Sürgős.

Figyelt kérdés
2 hete vettek fel a lidl-be de már utálok bemenni mert szóltak h 1 óra alatt kéne kipakolni 2 raklap hűtős cuccot. Ki lehet tenni úgy h mindent fel kell írni és még tetejébe a vásárlók is odajönnek kérdezősködni?! Nekem nem sikerül.
2011. jún. 10. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mondj fel!
2011. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál munkaköri leírást?

Az elméletben kötelező,és abban le kell,hogy írják,hogy mit kell kötelezően elvártként teljesítened...mi tartozik bele a munkakörödbe.Az is benne kell legyen,hogy ki adhat neked utasításokat(ki a főnököd kvázi) és ha van beosztottad, akkor kinek és milyen jellegű utasítást adhatsz te.

2011. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kirúghatnak sajnos.


De megelőzheted némi kommunikációval ha beválik.


Higgadtan (benyalósan) kérd meg a főnöködet, hogy küldjön valakit aki segít, mert neked még nem megy olyan gyorsan mint akiknek már rutinjuk van ebben, és szeretnéd felvenni a tempót.


Szerintem amúgy is erre várnak, kócsing bszod...


Az ilyen áruházak a csapatmunkáról szólnak..

2011. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sehol nem írják mennyi idő alatt kell kipakolni. De nem tudom miért várnak el annyit egy hét alatt mintha már ott lennék több éve?
2011. jún. 10. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre a kérésre amit az előbb írtam, negatívan reagálnak akkor az azt jelenti, hogy ne nagyon tervezz hosszú távra, ha van módód keresd a "menekülőútvonalat" ..
2011. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

ma 08:50


Most írtam le, mert a csapatmunkáról szól a munkahely, a csapat munka meg azt jelenti, hogyha valami nem megy akkor SEGÍTSÉGET KÉRSZ A FELEDTESEDTŐL!


Nézz utánna mi az a vállalati kommunikáció, meg mi az a kócsing.

2011. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg mégvalami, nem tudom mióta dolgozol, hány évet húztál már le, de jobb ha minnél előbb megtanulsz vigyorogva bólogatni és lelkesedni akármit is mondanak, ez a hosszú munkahely egyik titka.


"Főnöknek, vevőnek mindíg igaza van"

2011. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a kérdésem alatt írtam h 2 hete.
2011. jún. 10. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

ma 09:01


Csak én nem arra értettem, hatem az eddigi összes tapasztalatodra dehát ilyen ez a magyar nyelv...

2011. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy elárulom, hogy neked fontos a munkahely, nem te vagy fontos a munkahelynek, szóval valahogy így állj hozzá a munkához, vagy rövid időn belül kiesel az érdeklődési körből, és először vagy csak félretolnak, vagy egyből el is zavarnak. a te érdeked, hogy beépülj közéjük, ez meg csak akkor megy ha bizonyos technikákat megtanulsz használni.
2011. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!