Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burger King, mint diákmunka?

Burger King, mint diákmunka?

Figyelt kérdés

16 vagyok és nem rég láttam, hogy a Burger Kingbe keresnek valakit, és a feltételek között, nem volt ott az, hogy csak a 18. életévét betöltött diák jelentkezhet.

A kérdésem az lenne, hogy véleményetek szerint nehéz ott dolgozni? Hogy mennek ott a dolgok? Tapasztalatokat írjatok. Előre is köszi.


2011. jún. 13. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Max diákmelósként!Egyszer jártam azon a részlegen is ahol csak dolgozók járnak be meg volt alkalmam is megfigyelni öket! Én nem melózék gyors étterembe az biztos!

Én még összeteszem a kezem hogy anno nyáron még apám mellet dolgozhattam napi 6000 Ft-ért!

De nem árt ha megtudod vagy megtapasztalod milyen az a meló milyen az a csicska meló!

2011. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Képeld el a helyzetet, amikor kiküldenek felmosni a kiöntött shake-et és lekaparni a rágókat az asztalok aljáról. Mindeközben megjelenik a suliból a csaj/srác aki tetszik és meglát. Aztán beküldenek megcsinálni 20 idióta hamburgert a zsírgőzös gépek mellé és lecsesznek ha + 1 uborkát teszel bele.

Péntek este, amikor a srácok lazulnak és esznek egy whoppert, te is találkozhatsz velük: lent, a wc-ben miközben a hugyos padlót mosod fel és a wc papír darabokért hajolgaszt a wc mellé, ahová 10 perce egy hájas barom vagy 2 kg sz.rt tolt ki magából.


Kb ez a burger kinges diákmunka.

2011. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ufh nem hangzik túl jól!:/ Mondjuk az nem baj hogy ha "meglát" valaki...De tény, hogy nem a legjobb meló :/ Sokan mondták, hogy szar pénzért kidolgoztatják a belünket is..:/ Köszi a válaszokat.
2011. jún. 14. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez hülyeség amit a 2. válaszoló írt!

Mindenkinek megvan a beosztása hogy aznap mit csinál!Egy nap nem ráncigálnak hogy te most moss fel utána süss sültkrümplit ez nem így megy!

És azért nem olyan durva ahogy a 2. válaszoló írta mert egy kicsit túlzásba esett de nem egy le ány álom a gyors éttermes meló!

2011. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
89%
második válaszoló: Te nekifutásból vagy ekkora barom arcú bakker?? Hogy mondhatsz ilyet egy diáknak?? Ember akkor hogy tudja meg hogy milyen az élet?? Egyik munka sem könnyű. Ne vedd el a kedvét! Lehet hogy te egy elit pénzes zsák vagy de másnak ne szegd kedvét. Egy kis nyári pénzt keresni nem bűn. Igaz későn írtam de muszáj volt lecsesznem nekem is ezt a majmot.
2011. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Tényleg nagy baromság,amit a második válaszoló írt. Azok kapják a takarítás unkát,akik idősebbek,és már nem bírják a konyhai sürgés-forgást,meg a meleget. Diákként megmondhatod,hogy mit szeretnél csinálni,és ha nem tetszik,bármikor sarkon fordulhatsz.
2015. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hú elég rég tettem fel ezt a kérdést de elárulom nem mentem oda dolgozni :)

Fürdőkbe mentem takarítani :/ (mondjuk már régen volt)

Most irodai diákmunkákat vállalok csak ..

2015. jún. 30. 13:29
 8/9 anonim válasza:

08:28

A munka nem szégyen.

2020. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most 27 évesen hogy gondolod kedves kérdező?:)
2022. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!