Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kozigallas.gov.hu-n ill. a...

A kozigallas.gov.hu-n ill. a közlönyben meghirdetett állások hány százaléka van előre elosztva? Mit gondolsz, és mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy menjen az közszféra a francba...én másfél éve próbálok állást szerezni közigazgatásban (állig diplomával, nuku rokon vagy ismerős) és még pl egy interjún sem voltam...

De az erkölcsit van pofájuk elkérni csak azért, hogy ugyanúgy visszaküldjék...és feladtam már..pedig nekem is ez olt az álmom, de ez a mi kis országunk...

2011. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az összes...én is próbálkoztam, de alig volt vmi visszajelzés...interjúra egyre sem hívtak be, csak 1-2 helyről visszaszóltak, h bocs, nem. de jobban jártam. többet keresek a magánszférában....
2011. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!