Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor magyar közvetítő cég...

Amikor magyar közvetítő cég tesz be külf-i m. helyre, reális a br. Fizuból 25% levonás?

Figyelt kérdés
úgy hallottam a magyar húzza le legjobban a magyart....
2011. jún. 22. 17:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Levente Pudner Christaian Hoh

Sales & Support Sales & Support



budapesti ertekesitesi kepviselo: Pudner Levente

O kepviseli a Solo Grazie Relocations programot Budapesten es vezeti a szemelyes interjukat, ahol segit megtalakni szamodra a tokeletes megoldast. mindenben.



így kaptam a levelet, bemásoltam, az elütési hibákról nem is szólok, magáért beszél

"megtalakni szamodra"

2011. júl. 2. 11:47
 12/19 A kérdező kommentje:
nos?
2011. júl. 2. 12:16
 13/19 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy nagyon rosszul hangzik ez az egész. Mármint te is hallottál biztosan sok olyan esetről, hogy angliában nem fizették ki, átvágták. Ezért mondják, hogy csak ismerőssel érdemes kimenni. Ez sajnos így van. Ha nem ezt teszed, akkor nem túl biztonságosan jársz el. Ha jól beszéled a nyelvet, akkor is ott mások a munkavállalási szabályok, ésatöbbi. Szerintem inkább tegyél fel egy olyan kérdést itt, hogy ki ment már ki külföldre, és melyik közvetítővel. Aztán fórumozz. Én nem hinnék el látatlanba semmit se:S.
2011. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Krampi52 válasza:

Szia Krisztina!


Lett valami abból a Németországi állásból? Engem most keresett meg telefonon ez a Pudner Levente és elég furcsa volt.

2013. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem írtam vissza nekik semmit a végén, még pár hónap múlva írtak pár állásajánlatot (azt is tele helyesírási meg elütési hibákkal) és ennyi.
2013. febr. 21. 16:56
 16/19 A kérdező kommentje:
de ha neked lesz velük tapasztalatod, szeretném, ha megosztanád
2013. febr. 21. 16:57
 17/19 A kérdező kommentje:
de azóta már két ilyen közvetítő cégről derült ki, hogy linkek...
2013. febr. 21. 17:06
 18/19 A kérdező kommentje:
2013. febr. 21. 17:14
 19/19 A kérdező kommentje:

Vannak infóim a Pudner Leventétől

egy ismerősöm mondta, hogy ismeri, kint van németben és neki is ő intézett állást szakácsként. ami korrekt.

2013. márc. 4. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!