Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adnátok tanácsot első munkanapra?

Adnátok tanácsot első munkanapra?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdek, ez lesz az első munkahelyem (nyári gyakorlat, de ha minden jól megy, akkor igazi munkahely lesz belőle). Számítógépes munkám lesz, olyan programmal, amit még életemben nem használtam... Elvileg csak ketten leszünk az "irodában", a közvetlen főnököm, és én, akit már ismerek, találkoztunk egyszer, tegeződünk is, csak pár évvel idősebb nálam. Mennyire kérdezgessem? Nem akarok nagyon tudatlannak se tűnni, főleg szakmai szempontból, de azért nagyon kell majd a segítsége, főleg, mert ha jól tudom, ez a program angol nyelvű, én meg németet tanultam eddig:S Azt mondta, hogy gyorsan be kellene tanulnom, mert kell a munkaerő hosszú távra is, ezért gondolom, hogy ha nagyon nem rontok el valamit, akkor a későbbiekben is maradhatok, szóval sok múlik ezen... Milyen ruhát vegyek fel? Vigyen füzetet, amibe jegyzetelhetek?


Köszi a segítséget, mindenféle tanácsot szívesen várok!


22L


2011. júl. 2. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyen kihívó a ruhád. Válassz csinos, szolid ruhát. Füzetet vihetsz, de szerintem adnak is füzetet, tollat. Jegyzetelni mindenképpen hasznos, ha csak nem valami titkos dologról van szó. Ha valamiben nem vagy biztos, akkor bátran kérdezd a főnöködet. Neki sem lehet érdeke, hogy elrontsál valamit.
2011. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jah, ha valamit nem tudsz, mindenképpen kérdezz! Nehyog utána gond legyen belőle!
2011. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérdezz ha nem vagy biztos valamiben, hiszen mindenki volt kezdő és minden kezdet nehéz! Nyugi menni fog! :)
2011. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JulesM111 ***** válasza:
2011. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezeket biztos nem fogom:D

Köszi mindenkinek a hozzászólást!

Kezdek nagyon izgulni...

2011. júl. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!