Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Érdemes" azt hazudni, hogy...

"Érdemes" azt hazudni, hogy van szakmai tapasztalatom, hogy megkapjak egy állást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok embertől hallottam már,hogy úgy kapta meg az állását,hogy azt hazudta van már tapasztalata hasonló területen(és hozzáteszem nem is derült ki később).Én egy telemarketinges munkára jelentkeznék-ebbe sem nagy szám beletanulni.De hogy füllentsek?Gondoltam az önéletrajzba beleírom,hogy van x idő tapasztalatom ebben a szakmában.Ha rákérdeznek,hogy hol dolgoztam?Akkor mi a teendő?Ok,tegyük fel,arra gondoltam kinézek erre az esetre valami céget az ország másik felében.De ha leinformálják?Az elég ciki...Tényleg,annyi ismerős mondta már,hogy így szerzett állást mert máshogy nem vették volna fel...de el nem tudom képzelni,hogy nem derült ki a dolog.Vagy annyi elég lenne,hogy megemlítsek egy nevet?Mennyire valószínű,hogy utána néznek?Van valakinek tapasztalata ebben?

Nekem nagyon nagyon kellene ez a meló,nem is főként anyagi okból,hanem más miatt...

Előre is köszönöm!


2011. júl. 2. 16:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ok,köszi :)
2011. júl. 3. 12:38
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem a te konkrét esetedben mindenképp be kell kamuznod a tapasztalatot. azt mondtad, hogy nagyon kell ez a meló. azt is mondtad, hogy csak tapasztalattal vesznek fel. akkor nincs is több kérdés. :) max. kiderül (nem hiszem), akkor majd próbáld lazán venni és akkor se törd magad emiatt (mármint hogy füllentettél, max. amiatt, hogy nem a tiéd az állás), de előre meg végképp ne.
2011. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 4. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!