Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetek, ha a munkatársam...

Mit tehetek, ha a munkatársam ki akar rúgatni?! Próbál engem elhordani, de a munkáját sem végzi el, sőt, veszélyezteti a céget!

Figyelt kérdés
Nem ad számlát, a bankkártya-terminált nem használja, a vevők is panaszkodnak rá! én rendesen elvégzem a munkámat, nem hibázok, sőt javítgatom az o hibait. Ha nem teszem, a fonok engem szúr le, hogy nem teszek a csapatért.
2011. júl. 2. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vevők nálad panaszkodnak rá, akkor kérdezd meg, hogy kérik-e esetleg a panaszkönyvet. Ha benne lesz zsinórban 3-4 panasz csak rá, akkor már nem nagyon fog merni ugrálni.
2011. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálad panaszkodik egy vevő, hogy a kollégád milyen javasold neki a panaszkönyvet. Ne téged "terheljen" a problémával. Magyarán ügyesen előkészíted a dolgot, hogy a vevő ha lehet tegye meg a bejegyzést. Sőtt, tedd alá a lovat, hogy a főnököd szeretné látni írásban. Ha meg egy számla nem adási dolog van arra biztosan ugrani fog a főnököd, főleg ha bejegyzik. Mivel egy APEH ellenőrzés során ha jól tudom a panaszkönyv is "megtekintésre" kerül.
2011. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Próbáltam a panaszkönyves dolgot, de a vevőink 99%-s visszajáró, és azt mondtak, hogy szeretnek hozzánk járni és nem szeretnének viszályt...
2011. júl. 2. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a baj a törzsvendégekkel, vásárlókkal. A jóhiszemű tényleg normális vevőkkel. Simán át lehet őket verni csak zsörtölődnek nem mernek szólnia megfelelő helyen, hogy ezt mégse kellene. Mert mint írtad "szeretnének ide járni",
2011. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!