Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyire tudott iskola...

Ki mennyire tudott iskola elvégzése után elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

A probléma a következő (és hosszú is)


Van egy érettségim, és egy angol nyelvvizsgám.

2007-ben, az érettségi után elvégeztem egy Logisztikai ügyintéző OKJ-s képzést, nappali tagozaton.

Nem tudtam elhelyezkedni, ezért tovább mentem. Elvégeztem egy másik 2 éves képzést: Gyógyszertári asszisztens, szintén OKJ. (2 hete végeztem)


Most itt vagyok két OKJ-vel, érettségivel, nyelvvizsgával: munka nélkül.


Minden patikába elmentem, személyesen érdeklődtem, de nincs üresedés. Mivel pályakezdő vagyok, örülhetek, ha dolgozni tudok, ezért úgy vagyok vele, hogy szinte tényleg bármit elvállalok, csak tudjak már dolgozni, pénzt keresni.


Semmi lehetőség nincs, regisztráltam a munkaügyi központban.

Láttam egy képzést ott, megkérdeztem, hogy mi a módja a jelentkezésnek, közölte a nő, hogy túlképzett vagyok, nem kerülök be. Hát nagyon köszönöm.


Más is ilyen nehezen tud elhelyezkedni?

Jelenleg úgy érzem, hogy semmi esélyem arra, hogy belátható időn belül dolgozni tudjak, pedig még éjszakai műszakot is vállalnék, csak legyen valami.


Múltkor feladtam egy hirdetést, a megjelenés napján 1 db hívásom volt, hogy erotikus telefonos munka. Mondtam, hogy köszönöm, de ez nem érdekel, mire megkaptam, hogy örüljek, hogy egyáltalán ezt kapom....


2011. júl. 5. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semennyire. Aztán meg mégannyira se. Most kint vagyok Londonban, teljes munkaidőben takarítok és jól keresek, kényelmesen élek (igaz csak szobám van meg fürdőszobám, de van akinek még az sincs), most keresek adminisztrációs munkát, két helyre már be is hívtak interjúra. Számomra ez még mindig kicsit hihetetlen, pedig nem két perce jöttem. Persze az is igaz, hogy sokat dolgozok, nem is érdekli őket más, csak ez meg beszéljek angolul.
2011. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!