Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van Budapesten is ilyen...

Van Budapesten is ilyen beöltözős munka? Reklámfigura kábé (kiegészítésben részletezem)

Figyelt kérdés

Tehát arra a fajta munkára gondolok, ahol az ember beöltözik egy figurának, mely reklámul szolgál valamely cégnek, étteremnek, akármi. Például Disneyland, ok, tudom, nálunk nagyban nem csinálják (gondolom), de találkoztam már Budapesten Dexter figurával, életnagyságú, minden:)


Inkább ilyen kellene tehát, igazi beöltözős, nem pedig mikor csak egy táblát aggatok magamra:S Nem hiszem, hogy sok van, de bízom benne akad, csak fogalmam sincs, hogyan nézzek utána.


Ti tudtok bármi ilyen lehetőségről?


2011. júl. 7. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én nem nevezném "munkának". Bóhockodni a cirkuszba menjél. Elég röhejes, hogy te ilyen munkára vágysz.
2011. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:))


Igen, megértelek... S meg kell jegyezzem, nem is nyugdíjas szakmának terveztem, de egyszerűen, most ez van. Szeretném kipróbálni.


S emberek, könyörgöm, ne vegyük már annyira komolyan magunkat. Mikor csináljunk ökörségeket, ha nem húszon-évesen?:D

2011. júl. 8. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, múltkor láttam egyik diákszövetkezetnél.

egy páncélruhába kellett beöltözni, valami éttermet kellett ezzel népszerűsíteni és eligazítani a vendégeket.

asszem 700ft volt az órabér.

2011. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Keress valami rendes munkát inkább.
2011. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!