Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem kb.26 éves korig vagy...

Egyetem kb.26 éves korig vagy munka?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lenne elmenni egyetemre, ami majdnem 4 évet elvenne az életemből. Ugyanakkor nem ártana, ha ennyi idős koromban már lenne pár éves munkatapasztalatom és félretett pénzem.

Ti mit tennétek?


Az egyetem mellett nem tudnék dolgozni.


2011. júl. 12. 20:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
49%
csak abból lesz multimiliárdos akinek csak 8 általános meg a z érettségi van meg A diplom ások pedig sokat szeretnének de rá****sznak
2011. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
22:41 vagyok. Tavaly diplomáztam le, most fejeztem be az első évet mesterin. Pszichológiát végeztem.
2011. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én 36 évesen kezdtem el egy kapkodós, fárasztó fizikai munka mellett és amióta elkezdtem még arra nem volt időm, hogy elintézzem a diákigazolványomat...egy kapkodás az egész napom, kapkodva eszem, kapkodva dolgozom , rohanok be meló után az egyetemre , majd haza, közben ott a rengeteg beadandó, vizsga stb...a ház szalad, a férjem csak egy idegroncsot lát azóta maga mellett.....hát...őszintén....tegnap amikor megnéztem a profession-on az álláshirdetéseket akkor döbbentem rá, hogy hát....nem biztos, hogy megéri, hogy rámenjen az egészségem és a házasságom az egyetemre.
2022. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!