Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Párként dolgozni hajón,...

Párként dolgozni hajón, sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van közöttetek olyan,aki a párjával ment hajóra/óceánjáróra dolgozni együtt? Én másfél év múlva végzek az egyetemmel,utána azonnal el szeretnék menni dolgozni hajóra. 21 éves vagyok,felsőfokon beszélem az angolt,a németet egy erős alapfokon,de idén feltornázom középfokra. Párom 23 éves, nagyon nagyon gyenge az angolja és így félek hogy nem tudnánk mindketten kimenni... szerintetek van esély így is,neki valami takarító/mosogatós munkára? Én is csak valami szobalány,segédpincér munkára gondoltam az elején,de az én részemről biztosabbnak érzem. Egyedül nem szeretnék kimenni,2 éve együtt élünk, hónapokig nélküle nem bírnám.. :(


2011. júl. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő benne lenne a dologban? Mert ha igen, akkor csak akarat kérdése, hogy másfél év alatt (az rengeteg idő..) mennyire tornázza fel az angolját.
2011. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,benne lenne szerencsére. Csak e nyelvbeli korláttal kapcsolatos aggályaimat még nem mertem megosztani vele..
2011. júl. 28. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha otthon tanul angolul könyvekből, netről akkor is minimum egy erős középfok összehozható ennyi idő alatt nyugodtan.

Nekem a volt munkatársam ment hajóra a barátjával, gond nélkül felvették őket ugyanarra a hajóra, egyszerűen meg kell mondani hogy ti együtt szeretnétek menni, külön nem.

Hozzátenném még hogy a volt munkatársam meséli mindig hogy hiába vannak egy hajón, alig látják egymást. Éjszaka tudnak találkozni mikor nem dolgoznak már de akkor meg mindketten nagyon fáradtak szóval kedvük sincs igazán semmihez csak aludni.

2011. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párodnak mi a végzettsége vagy a szakmája? Mert vannak olyan szakmák, ahova szerintem vígan elég lenne egy alapfokú nyelvtudás.
2011. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Informatikus amúgy,de 1 évi hajózásban benne lenne,utána folytathatná a szakmáját.
2011. júl. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!