Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyi idő után talált állást?

Ki mennyi idő után talált állást?

Figyelt kérdés

Kezdek kétségbe esni, másfél hónapja végeztem- nem egy erős szak aláírom, de amit szeretnék arra jó.

Az elején szépen megfogalmazott motivációs leveleket küldözgettem az önéletrajzomat, majd meguntam és most már tömegével bárhova elküldöm, de semmi. Azt is csináltam, hogy üzletekben ha ki volt rakva, hogy eladót keresnek, akkor oda is bementem.

Tényleg marad a meki??


2011. aug. 1. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok munkanélküli...
2011. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly júniusban diplomáztam, azóta csak 1-2 napos munkáim voltak. Ja és az én szakom állítólag még jó is... aha, annak, aki talál vele munkát...
2011. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberben lesz 1 éve, hogy munkanélküli vagyok.
2011. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egy év... aztán 3 hónap munka, két hónap munka nélkül, megint 3 hónap munka és most megint munka nélkül... Kezd már nagyon elegem lenni... Ez minden csak nem normális élet... Szánalmas az egész...
2011. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy év munka nélküli, aztán egy év munka utána megint egy év munkanélküli és most egy éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Szóval kritikus időszakban vagyok :)
2011. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31

Drukkolok, hogy megmaradjon ;)

2011. aug. 1. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első munkahelyem után 2,5 hónapig voltam otthon, a második és harmadik között nem egész 2 hónapot.
2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!