Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multiknál ez hogyan működik?...

Multiknál ez hogyan működik? Nem igazán értem.

Figyelt kérdés

Egy rakás állást hirdetnek, amihez közgáz végzettséget és 2 idegen nyelv folyékony ismeretét késik, ami angol+egy "kis nyelv", ami lehet a spanyoltól a törökig bármi. Sztem nem kis elvárás (tekintve hogy nem rohangálnak tucatszámra a kis nyelveket folyékonyan beszélő közgazdászok, könyvelők), a felkínált fizetés mégis szánalmasan alacsony. Embert nem igazán találnak, mert figyelem és hosszú hónapok óta jelennek meg ugyanazon cégek ugyanazon hirdetései. Ennek ellenére csak hirdetnek, hirdetnek és hirdetnek, lebutítják a hirdetéseket és ahova 3 hónapig közgazdászt kerestek, utána már jó lesz egy matek/fizika tanár végzettségű is (na jah, ők pláne beszélnek törökül...). Pedig ha megnyomnák egy kicsit a fizut már rég lenn emberük az adott munkára.


Ebben mi a ráció?


2011. aug. 18. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Szinte mindig multinál dolgoztam eddig, ráadásul Hr-es vagyok. Cáfolom, hogy rosszul fizetnek. Mihez képest? A magyar cégekhez képest sokkal jobban fizetnek, be vagy jelentve és plusz juttatásokat is adnak. Ez csak az én véleményem, biztosan van ettől eltérő is.

Embert pedig mindig találunk max pár héten belül.

Sajnálom, hogy neked rossz tapasztalataid vannak..

2011. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!