Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési járadék fennmara...

Álláskeresési járadék fennmaradó összegét mennyi idő alatt fizetik i?

Figyelt kérdés

Álláskeresési járadékon voltam, és szerencsére találtam egy elég jó munkát. Igy amikor lehetett, kértem, hogy fizessék ki nekem a fennmaradó összeget egyben. Meg is jött már a határozat, hogy meglesz, kifizetik. Csak az nem irták bele, hogy mikor. Az ügyintéző hölgy azt mondta, hogy 17.-e körül, de 17.-e elmúlt, és még sehol semmi. Aggódom, mert ez volt az utolsó reményem, hogy rendesen beiskolázzam a gyerekeket. Másból sajnos nem tudom, és ha nem kapom meg időben a pénzt, akkor a tankönyvek miatt a megélhetésre is kölcsön kell kérnem. Félretenni nem tudtam, mert nem voltam abban a helyzetben.

Volt már aki megkapta? Mennyi idő alatt utalják ki? Nagyon aggódom, hogy nem lesz meg időben, és bár szeptemberben is tudok mit kezdeni vele, most égetően nagy szükségem lenne arra a pénzre.


2011. aug. 19. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Péntekenként vannak az elszámoló napok, tehát most pénteken elszámolják, jövő héten meg megkapod.
2011. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató. Te is kaptál már? Vagy esetleg olyan helyen dolgozol?
2011. aug. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!