Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány millió FT-ot kellene...

Hány millió FT-ot kellene birtokolnom ahhoz, hogy soha ne kelljen dolgoznom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 02:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
vagy higgy! ;)
2011. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A hozam az összegtől is függ: 10 millióval a havi 10% teljesíthető tőzsdén, 1000 millióval már nehezebb.


A havi 10% hosszútávon is hozható. Miért nem látsz erről kimutatásokat? Mert aki tudja, az csinálja és nem érdekli hogy mások mit gondolnak / mit mondanak róla. Ami hozamkimutatásokat látsz, azok mind szerencsés balfékek, de nem tapasztalt kereskedők.

2011. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A havi 10% hosszútávon is hozható."


Rendben. Tudom, hogy nem, de nem akarok ezen vitatkozni. Nyilván csak te tudnád bizonyítani, hogy lehetséges, ettől meg elzárkózol. OK. Azért azt javaslom, járj utána, ismerd meg a leghíresebb befektetők, traderek életét.


És bocs, ha nekem kevésbé hihető, hogy a világ ugyan nem, de te pont ismersz egy kovács gézát, aki ennyit meg annyit produkál havonta, hosszú éveken át! Ha te elhiszed, rendben! Én egy kicsit régebben foglalkozom már ezzel, és láttam én már sok mindent..:) Ismerem a "fajtádat" is, mármint azokat, akik a fentihez hasonló állításokkal csábítják a felkészületlenebbeket..

2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan hova csábítanám? Nekem nincs abból hasznom, ha valaki elkezd tőzsdézni. Én küldenék kimutatást, de mivel én sem hiszek senki kimutatásában, tudom jól hogy ez felesleges lenne. És ezek szerint a nevem Kovács Géza :)
2011. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Pont belebotlottam ebbe és eszembejutottál: [link]


Menj rá, hogy 1-Month return és látni fogod, hogy több mint 50 egyén van akinek hosszútávon is megy a havi 10% vagy több. És ez csak egy bróker, közel sem reprezentatív jellegű.

2011. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%

06:55 - De van hasznod belőle, mert növeli a piac likviditását, ha többen vesznek részt a kereskedésben.


++++ a hozzá-nemértésből fakadóan gyakori a pszichológiai hatás a pozíciók nyitásánál és zárásánál, amit ugyebár az tud kihasználni, aki jól ért hozzá - PL: valaki úgy spekulál félelemből, hogy a részvényeitől mielőbb szabaduljon eső árfolyam esetén (remegő kezű), te meg tudod, hogy nem fog esni az árfolyam és megveszed tőle olcsóbban. Ő bukott, neked meg hasznod van. Azért ezt ne felejtsük el! :)

2011. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

"OK, csak egy példát mutass! (Aki lehetőleg független szervezetnél ellenőrzött módon hosszú távon megcsinálta ezt!)"


Soros György kizárólag a tőzsdén szerezte a vagyonát. De én is ismerek a közvetlen környezetemben aki megcsinálja. De mondom ez egy átlag, van hónap ami nullás, de van hogy el tudta érni a +40%-ot. Hosszú távon viszont a havi 8-10% hozható. Persze ne várd hogy bárki is nagydobra fogja verni.

2011. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Smartguy86: vannak jó meglátásaid más témákban, de amikor tőzsdéről van szó, akkor lerí hogy 0 gyakorlati tudásod van.


Elméletileg igen, növeli a likviditást, de gyakorlatilag ha 1 ember pár millió Ft-tal elkezd kereskedni, az abszolút nem jelent kimutatható (statisztikailag mérhető) változást a likviditásban.

2011. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Soros György kizárólag a tőzsdén szerezte a vagyonát."


Nagyon jó példa! És mekkora az átlag éves hozama? (Segítek, bőven 20% alatt keresd, ugyanúgy, mint mondjuk warren buffetét! Na erről beszélek...)

2011. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"gyakorlatilag ha 1 ember pár millió Ft-tal elkezd kereskedni, az abszolút nem jelent kimutatható (statisztikailag mérhető) változást a likviditásban."


Ahham, és miből gondolod, hogy *egy* ember pár milliójáról van szó?!? Iparág született arra, hogy (például) a devizakereskedést egy könnyű pénzkeresetnek állítsák be, hogy tömegével vigyék az emberek bele a pénzüket!


Fura, hogy ezt nem látod át, de ahhoz mégis dörzsöltnek gondolod magad, hogy smartguy gyakorlati tudását értékeld..:/ Na mindegy.

2011. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!