Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel járok jól? (részletek lenn)

Mivel járok jól? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Most vagyok általánosban 8.-os és azt szeretném megkérdezni melyik szakma az amelyik sok pénzzel jár és nem kell hozzá kémia! Leginkább olyanra lenne szükségem ami külföldön van, tehát lehet, hogy itt nem keresek sokat de ott rengeteget!!!


Sok választ várok!

Esetleg saját jó vagy rossz tapasztalatok is érdekelnek!!!


2011. szept. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

figy, nem az a lényeg, h sok pénzt keress, hanem, h boldog legyél! Azon kezdj inkább gondolkodni, h mit csinálnál szívesen, akkor majd megtalálod azt, amiből meg tudsz élni.


Sok sikert!

2011. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első körben javaslom, hogy ne gimnáziumba, hanem szakközépiskolába menj továbbtanulni, ott szakmát és érettségit is kapsz...ezen belül hegesztő, cnc-esztergályos, géplakatos, fodrász, kozmetikus keresett szakmák külföldön és belföldön is - bár a fodrász/kozmetikus itthon nem feltétlen a jól kereső szakmák közé tartozik
2011. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apukám cnc esztergályos és nem keres jól! De amúgy lány vagyok! Én minden olyan dolgot szívesen végzek amikbe nem kell nagy fizikai munkát végezni és nem kell hozzá kémia! Azokat a munkákat szeretem!
2011. szept. 3. 18:32
 4/7 A kérdező kommentje:

Vagy azt csinálnám szívesen! Ja és szeretnék jól keresni!

Fogorvos is szívesen lennék de ahhoz kell a kémia!

2011. szept. 3. 18:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem azt szeretném hogy csak elvegetálgassak hanem azt, hogy ami megtetszik meg tudjam venni!!!
2011. szept. 3. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

nézd kislány, női esztergályosok is vannak, anyósom is az pl


jól keresni Magyarországon kevés dologgal lehet, cnc-sként legalább szinte biztos, hogy van munkád


a lényeg nyolcadikos vagy, még bármi lehet belőled, ha fogorvos akarsz lenni, akkor legyél fogorvos, 5 éved van rá, hogy kémiából rendbe szedd a tudásodat


viszont fogorvosi mellett szerezz egy fogtechnikusi végzettséget is, garantáltan mind itthon, mind külföldön válogathatsz majd a munkában

2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De én cnc esztergályos nem leszek az tuti.

De mint írtam: Leginkább olyanra lenne szükségem ami külföldön van, tehát lehet, hogy itt nem keresek sokat de ott rengeteget!!!

De azért köszi!!!

Várok még választ!

Külföldi jól kereső szakmákról!

2011. szept. 4. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!