Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízási szerződéssel érdemes...

Megbízási szerződéssel érdemes munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Sajnos nehezen találok munkát, úgy vagyok vele, hogy mivel nincs jobb, ezért érdemes lenne belevágni.


Részleteket nem tudok, hogy mennyi lenne a fizetés, jövőhéten mennék tájékoztatásra. Csak azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme az utazásra költeni, nagyon sok rosszat olvastam erről a szerződésről.


2011. szept. 3. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy 10 éven keresztül dolgoztam megbízási szerződésekkel, tolmácsoltam és fordítottam, viszont annyira nem csináltam rendszeresen, hogy érdemes legyen kiváltani rá a vállalkozóit. Nem vettem észre, hogy bármi hátulütője lenne. Az esetek 90%-ban nettó összegben egyeztünk meg, amit aztán a megbízó bérszámfejtője bruttósított a szerződéshez.
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy elmegyek és megnézem, hogy miről is van szó.

De nekem eléggé gyanúsnak tűnik ez az egész. :(

2011. szept. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!