Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok véleménye érdekelne,...

Azok véleménye érdekelne, akinek bejött a Zepter, Amway, stb és tényleg meggazdagodott belőle, illetve aki próbálta de nem. Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Ismertek olyat, akinek bejött ez a "piramis munka", vagy ha nem is gazdagodott meg, de jól eléldegél belőle?
2009. ápr. 20. 15:00
1 2
 11/11 Pocokne válasza:
Én is csak dicsérni tudom az amway rendszert, de csak a Schwarz módszert. Néhány hónapja csináljuk a párommal és igen komoly sikereket értünk el benne és haladunk fölfelé. Nem értek egyet azzal, hogy valaki a pénz miatt csinálja, mivel nekünk van egy jól működő vállalkozásunk, de nincs időnk és szeretnénk még egy babát, de minden időnket rá szeretnénk szentelni és ezért kezdtük el az amway üzletet építeni, mert mint időben mint pénzben független lehetsz. Csakugyan, ha valaki ki sem próbálta, vagy fogalma nincs az egészről, akkor miért kell lejáratni egy ilyen régóta talpon álló jól működő céget, rendszert???? Nézne inkább magába, hogy ne a sajnáltatással lenne elfoglalva, hanem az igazi értékekkel és lehetőséggel. Vehetné egy kicsit a fáradtságot, hogy utána jár, vagy belenéz mélyebben, hogy megértse miről is van szó. Egyébként meg nem mindegy, hogy honnan veszed meg a termékeket, mert nekem nincs kedvem a multikat gazdagítani tovább, inkább magamtól rendelem meg a sokkal jobb minőségű és környezetbarát termékeket. Amúgy ezeknek is pillanatok alatt utána lehet nézni, hogy mi fedi a valóságot és mi nem legyen az tisztító- vagy tisztálkodási szer, vitamin, víztisztító stb.
2011. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!