Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti fizetés?...

Közalkalmazotti fizetés? Bértáblába való besorolás feltételei?

Figyelt kérdés
Közalkalmazotti fizetés? Ha 40 éves vagyok, és eddig nem dolgoztam közalkalmazottként, akkor tényleg a közalkalmazotti bértáblában a legelső sorba kerülök? Nem számít egyáltalán hogy hány éves vagyok, vagy hol máshol mennyi ideig dolgoztam? Valaki sürgősen válaszoljon, állásinterjúra megyek, és ott nekem már tudnom kell mihez is viszonyítsam magam. Köszönöm előre is!
2011. szept. 15. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

D kategóriás vagy és első sor. Három évente van kategória ugrás. Változtatna a helyzeten, ha a munkáltatónak szüksége van rá, mert akkor főiskolai diplomával már az F kategóriába kerülsz.

Viszont ha a munkáltató azt mondja, hogy oké, hogy neked diplomád van, de ezt a munkát egy érettségizett ember is el tudja látni, akkor a közszférában nem szoktak többet fizetni.


Emellett még lesz utazási kedvezmény és esetenként cafeteria.

2011. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utánaérdeklődtem és a munkáltatónak van választási lehetősége, hogy a versenyszférában töltött éveket beszámítja-e vagy sem ...
2011. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Szakember által megkérdeztem. Ha esetleg valakit érdekelne....de megosztom. 1992. előtti évek egy az egyben beszámítódnak. az utána is, de csak akkor ha megvan a kellő végzettség. Pl ha a munkakörhöz fősuli szükséges, és mondjuk a fősuli 2000-ben került elvégzésre, akkor 1992-ig minden beszámít, 92-2000-ig semmi, 2000-2011-ig ismét minden. Persze ez a fizetési besorolás, a közalkalmazotti besoroláshoz (ennek a jubileumi jutalomnál van jelentősége), ott viszont csak a közalkalmazotti munkaviszonyok fogadhatók el. Szóval ez van, közben az állást sajnos nem én kaptam. De legalább ezt is tudom. Szép napot
2011. szept. 29. 10:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél egyébként?
2012. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!