Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kezdjek az életemmel? Mi...

Mit kezdjek az életemmel? Mi legyek?

Figyelt kérdés

Lassan elérkezik a gimnázium vége ( harmadikos tanuló vagyok ) , és hát most nemszeretném az utolsó pillanatra hagyni az eldöntendő dolgokat mint az általánosban.

Mit ajánlotok ,minek tanuljak? Hova menjek tovább? Valami olyan szakma kéne,ami jól fizet,és külföldön is eltudok vele helyezkedni. Érdekel a sport,földrajz,és az állatvilág. De ez talán nem is érdekes, ha van valami ami jobb munkalehetőségeket biztosit,akkor attól sem zárkózok el,de azért jó lennne azt csinálni,amit szeretek.

Amúgy nemvagyok rossz tanuló,ezidáig minden évben 4,76al fejeztem az adott osztályt.

A válaszokat köszönöm, üdv


17/F


2011. szept. 19. 13:28
 1/4 anonim válasza:

Én idén végeztem, jelenleg szakmát tanulok...

Már az érettségit is megbántam, mert hiába van nem tudok vele dolgozni menni:)

Viszont elég jó az átlagod, én valami orvosit céloznák be, állatorvoson gondolkodtál?

Külföldön nem kicsit és az országban is rendesen megfizetik azt ajánlom, ha ez tetszene, idén hajts rá a jó tanulmányi eredményre, sé a 4-5 ös érettségire.

Az érettségitől ne félj, piskóta, csak magold be a tételeket és semmi gond nem lesz :) Kitartás és sok sikert kívánok, remélem nem úgy jársz majd mint én :)

2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát,az állatokat szeretem,állatorvos is simán lehetnék , régen tenger biológus akartam lenni :D

mindig valami furcsa dolgot akarok csinálni,amit a legtöbben nemcsinálnak. pl ha állatorvos lennék,akkor is valami egzotikus állatokkal jó lenne foglalkozni :D


azért köszönöm a biztatást, rendes vagy. sok sikert az életben : )


jöhetnek még tanácsok : )

2011. szept. 19. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha én nem b@sztam volna el az érettségit akkor állatorvos fele mentem volna tovább. Nálunk van 1 a faluban, és most építteti a 2. házát + saját rendelőt nyitott 2 év alatt ( apuci & anyuci nem gazdag, szóval nem tömték pénzzel)


Mellette fajtiszta kutyatenyészet. bizonyos fajtákat 30k ért is veszik mint a cukrot + felajánlhatod az ellátásukat mind állatorvos.

2011. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Orvosi,és csak lesd meg neten kint mennyit kersnek az orvosok :)
2011. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!