Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát találhatnék?

Milyen munkát találhatnék?

Figyelt kérdés
Most diplomázom jogász szakon, és el kell kezdenem munkát keresni... Korábban nyelvi iskolába jártam, 2 nyelven beszélek ezért olyan munkahelyet szeretnék ahol erre szükség van, esetleg ahonnan utazhatok külföldre. Nem értek a munkakereséshez, ezért kérek itt segítséget! Köszönöm előre is a válaszokat. (Pesti munka érdekelne főleg)
2011. szept. 26. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7:48-nak: Sehol sem hallottam ilyen oktatásról, pedig tényleg jól jönne. Amelyik tárgy alkalmas is lenne ilyesmire, az szabadon választható többnyire, és sem a tanár, sem a diákok nem veszik komolyan. Szóval kreditgyűjtésre való.

Bocs, hogy eltértem a tárgytól, hátha valaki meg tud cáfolni.

2011. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gond, ügyvédnél van fix helyem! De ezt B-tervként tartogatom, ha nem jön össze az ami érdekel...

Nálunk szerintem semmilyen formában nincs ilyen óra... Aki idejön, általában rögtön tudja mi lesz belőle, nagyrészt már a szülők miatt is. Én is úgy jöttem ide h ügyvéd leszek, aztán megváltozott a vélem.nyem...

2011. szept. 27. 10:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Hmm, pedig nappalin elég erőteljesen ráfekszenek a dologra! Addig íratta a tanár a motivációs leveleket óráról-órára, amíg meg nem felelt az ő kritériumainak... A nyomtatóban a patronomnak annyi is volt :D
2011. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen?:O nálunk ilyen nincs, pedig nappalis vagyok! Pécsen.
2011. okt. 1. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!