Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális ez a bér ezért a munkáért?

Reális ez a bér ezért a munkáért?

Figyelt kérdés

Itthon végzendő munka lenne, részmunkaidőben, napi 4 óra. A feladat egy autókereskedés ügyfeleivel tartani a kapcsolatot angol és francia nyelven, szóban és írásban, illetve új kapcsolatokat is építeni. Pályakezdő, diplomás nő vagyok. A leendő főnök ezért a napi 4 órás melóért 40 000 Ft-ot fizetne, de én ezt elég kevésnek érzem.

Segítsetek légy szíves, mert lövésem sincs, hogy reális-e ez a bér ezért a melóért. Köszönöm!


2011. szept. 27. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Otthonról végezhető, szakképesítést nem igénylő (és valószínűleg 1 órában max. 20 percet dolgozós) munkáért 500 forintos órabér reális.
2011. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nézd, nekem tudnom kell az üzleti kommunikáció szabályait (tudom is), és nem mellesleg a kommunikáció franciául és angolul folyik, ami nem jelenti azt, hogy hebegek-habogok és a szótárt lapozgatom, miközben egy ügyféllel beszélek.
2011. szept. 27. 16:58
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos reális, ugyanis ennél többet hasonló munkáért nem fizetnek, és ők is abból indulnak ki, amiből én: összeteheted a két kezed, hogy találtál otthonról végezhető, valós munkát.
2011. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

ez elég kamu-állás szagú.


ügyfél-kapcsolattartás otthonról?

kezdő kollégát megbízni ezzel úgy, h nincs felügyelet alatt az irodában?



ne haragudj meg érte, de aki egy kezdőt így felvesz, az vagy nem becsüli az ügyfeleit, vagy valami egészen másra akarja azt a munkaerőt használni.


szóval ez innen a vonal másik végéről komolytalan ajánlatnak tűnik.

2011. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt mondod kedves utolsó? Ma voltam interjún, és ugyan nem mondta 100%-ra, de valószínű én leszek a befutó. Skypon tartanánk munkaidő alatt a kapcsolatot.
2011. szept. 27. 17:21
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Az még OK,hogy jelenlegi ügyfelekkel tartod a kapcsolatot,de miképp tartod velük a kapcsolatot, hogy szerzel új ügyfeleket? Nem mindenkivel tudsz neten kapcsolatot teremteni. Ha telefonálsz,annak a költségét ki fizeti? Akkor is fizet,ha nem lesznek új ügyfelek? Skypon ellenőrzi,hogy naponta 4 órát ülsz a számítógép előtt?

A helyedben meggondolnám ezt az állást.

2011. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen, a telefont állja. Internet és telefon. Ad számokat, nekem kell beszélnem.

Nekem sem a legjobb, szívesebben dolgoznék 8 órában, és nem itthon, de sajnos ez van, ezt kell szeretni.

2011. szept. 27. 17:42
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
nyelvtudást igénylű melóért többet kéne sztem adniuk
2011. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

500 forint sajnos realis, sot orulhetsz h nem diak kapja az allast aki utan nem kell jarulekot fizetniuk.

Szoktak diakmunkakat is meghirdetni ilyen alacsony fizetessel szoval ez van...

Nyelvtudasnal angol mar alap, mellette nemet, Francia mar tokre megszokott mivel ez a 2 leggyakoribb iskolaban tanitott nyelv...


Sok sikert!

2011. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

16:58


Az "üzleti kommunikáció szabályait" tudni nagyon jól hangzik, a valóságban 2 A4-es oldalon össze lehetne zsúfolni azt a tudásanyagot, amit ismerned kell hozzá. Ez egy gyengébb képességű egyénnek is 1 óra tanulást jelent...


Egyedül a nyelvtudás, ami értékes ilyen szempontból, de ehhez semmiféle szakmai vagy magasabb szintű nyelvtudás nem szükséges, egy mezei középfokkal is végezhető munka.


Mindennek tetejében otthonról, amiért mindig kevesebbet fizetnek.

Tehát ha azt veszed figyelembe, hogy 420 forint a minimálbér akkor - ha nem is reális - de máshol sem fizetnének ezért 500 forintnál több órabért.

2011. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!